Havran (1963)

Ani posilnění půlitrem piva nepomohlo a tuhle fantasy hororovou komedii vycházející z básně Edgara Allana Poea hodnotím 1*

Táta XXXL (2008) (TV film)

Nepouštějte lidi do Mcdonaldu a KFC bude pokoj...Problémy s váhou se májí řešit na počátku a ne až v takové fázi, kdy se člověk ani nepostaví na nohy. Nemusí se pak točit tyhle odstrašující případy.

Černej Dynamit (2009)

Drogová situace je již neúnosná a tak po smrti svého bratra na scénu přichází sám obávaný, drsný, nesmrtelný Black Dymamite.

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Další ze zbytečných TV pořadů.

Zkažená mládež (2007)

Kdo zlu přihlíží, sám zlo rodí. Kaspar se zlu pokusil vzdorovat, ale díky lidem kteří jen nečinně přihlíželi to dopadlo tak jak to dopadlo. Nechť tento film vidí co nejvíce tyranů, aby si uvědomili, kam až jejich počínání může zajít, ale i těch co jsou na druhé straně břehu a bojí se zlu postavit.

King Kong vs. Godzilla (1962)

Nemůžu uvěřit svým očím, to co jsem právě shlédl bylo něco neuvěřitelného...:-D

Mořské panny (2003) (TV film) odpad!

Možná by to mělo větší úspěch, kdyby se jednalo o jiný žánr :-p , ale takhle je to odpad.

Duety... když hvězdy zpívají (2009) (pořad) odpad!

Marná snaha se vyrovnat konkurenci, která taky za nic nestojí. Na to, že " 100x " denně běžely upotávky, to je fakt na h*vno.Místy jsem si připadal, jako kdybych sledoval soutěž z období komunismu.

Maškaráda (1963) (TV film)

Veršovaná hra rozvíjející dramatický příběh tragické žárlivosti