Tele Tele (2000) (pořad)

Suchánek, Genzer, Žilková, Carda a jejich pokus o humor...Některé díly byly dobré, ale po odchodu Cardy "Retardy" to už začalo upadat.

Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

Geňa a Suchánek nejsou špatný, ale na mě tenhle pořad moc nezapůsobil. Přijde mi to, jako vykrádačka "Uvolněte se prosím"... :-/

Simpsonovi (1989) (seriál)

Podle mě asi nejlepší animovaný seriál všech dob... No, kdo by neznal rodinku ze Spriengfieldu :-) Netřeba vychvalovat, hodnocení mluví za vše.

Policajti z předměstí (1999) (seriál) odpad!

TV Nova a Vít Olmer = ideální kombinace, jak stvořit něco tak debilního...zobrazení Policie ČR snad v tom nejhorším světle. Takový blbci snad být ani nemůžou. Ani kozy Dagmar Ďáskové nepomohly.

Vratné lahve (2007)

Režisér Jan Svěrák. ukázal, že opravdu umí. Když se do toho přidá Zdeněk Svěrák, je zaděláno na dobrý film.

Návštěvníci (1993)

Pro mě je tohle zatím nejzábavnějsí komedie co jsem zatím viděl. Jean Reno jako rytíř Godefroy předvedl své herecké schopnosti. Nejvíce však musím vyzdvinout roli podkoního Jacguouille, kterou si zahrál Christian Clavier. V této roli si nedokážu představit nikoho jiného. Kdybych ho někdy někde potkal na ulici, tak bych mu snad i uvěřil, že je ze středověku. Opravdu 100% výkon.