• Krátkometrážní

Psycho (1998) odpad!

Gusi, Gusi...takhle zjebat originál!

Ti druzí (2001)

Ačkoliv se ve filmu takřka nic nestane, po celých 100 minut jsem byl napnutý jak struna. Může za to především vynikající atmosféra a režie. Pro mě nejlepší duchařina, kterou jsem viděl.

Pusinky (2007) odpad!

Děsná blbost. Bolí mě hlava a tenhle film mi to ještě víc zhoršil.

Requiem za sen (2000)

Darren Aronofsky, který u mě má u mě několik desítek bodů za geniálně natočenou Fontánu, natočil syrový a extra depresivní "feťácký" film, který vás nenechá snad ani jednou nadechnout za svých 102 minut. Aronofsky mě opět nadchnul jak svojí špičkovou režií, tak dokonalými střihovými přechody, zpomalování a zrychlování snímku...atd je tu toho víc. Rád bych ještě pochválil hudbu, která se snímkem dokonale splívá. - Nejlépe samozřejmě sedí u šokujícího konce, který nenechal snad nikoho chladným. 8,5/10

Iron Man (2008)

Nadupaná akční jízda doprovázená vtipnými řečmi Tonyho Starka, kterého hraje sympatický Robert Downey Jr. Jen je škoda toho nedotaženého a ukvapeného konce...jak finální boj, tak závěrečné tiskové prohlášení. Každopádně plus navíc za stylové závěrečné titulky.

Rozum a cit (1995)

Miluju "Pýchu a předsudek" a nezamilovat si i tento báječný film je blbost. Vyobrazení anglického venkova je nádherné. Skvělé obsazení to celé jen potvrzuje - Emma Thompson, Kate Winslet, Alan Rickman, Hugh Grant... a v předposlední řadě Hugh Laurie s Imeldou Staunton byli skvělí. 9/10

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Parádní Allenův snímek z jeho cesty do Španělska. Film má příjemnou atmosféru letní Barcelony a herci hrají báječně. Co víc si jen přát?

Ucho (1970)

Depresivní a klaustrofobické veledílo. A vůbec - jeden z nejlepších českých filmů!

Kafe a cigára (2003)

Další povedené dílo Jima Jarmusche. Některé povídky byli celkem nudné, ale těch dobrých bylo víc. Podle mě nejlepší povídka byla "Bratranci" a ta povídka s Cate Blanchett - nepamatuju si už název.

Plán 9 (1959)

Tak špatný až je to sranda.