• Thriller

Země zítřka (2015)

Nápadité, dobrodružné, zábavné, vtipné. 70%

7 minut (2014)

V podstate priemer, čo neznamená, ale zlý film. Poznáš ten pocit, keď je ten deň, keď sa niečo kurwí tak jedine poriadne?! Tak presne to vystihuje príbeh tohto filmu. 45%

Méďa 2 (2015) odpad!

Viac trápne ako vtipné. Dokonca chýbal aspoň ten úbohý humor z jednotky. Všetko nasilu.. 0%

Terminator Genisys (2015)

Hodnotil by som technických ****, ale zabavil ma. Áno, je to moderný Terminátor, nemá štýl ako T1, T2, ale to ani mať nemôže teraz sa filmy totiž točia inak, darmo plačeš nad starou klasikou, čo si "dnes" čakal?

Redeemer (2014) odpad!

Fanatický hydina, pardón hrdina s pohľadom nasraného bezdomovca v kapuči pomáha všetkým bezmočným traslákom koktajúcim ah eh uh v rektálnom príbehu, kde hlavnou pointou je jeho moc zabíjať všetkých ateistov, ktorí jeho ako boha príbehu neprosili za odpustenie. Ako úplná drzosť "filmu" je to, že aj akčné scény bitiek stoja za úplne .....

Na hraně (2012)

Dokonale depresívne. Autentické, životné drama plné emócií, drsnej reality. Zrkadlo dnešnej doby a obraz osudu mnohých ľudí.

Jurský svět (2015)

Šialene pedofilné, naivné, trápne klišé o dinosauroch a detskej nude, rozbehol by to jedine môj penisosaurus a tetka zrzka s vulvosauricou, jediná jašterica, ktorá nesklamala.

Colt 45 (2014)

Nemilosrdný, drsný, chladný, netypický, kvalitný francúzsky thriller. Udivuje ma iba nizke hodnotenie, možno je to vplyvom primitívnych, stereotypných, usa filmov, v ktorých zvládne všetko jeden psychicky aj telesne dokonalý človek "aj s prstom v zadku".

Rezistence (2015)

Tak voči tomuto snímku treba byť skutočne rezitnentný, ak nie môžete sa od "úžasu" stať inkontinentným. Už len nápad, teoria, príbeh sfilmovania takej brakoviny je mega odvážny, alebo v hladine myslenia skôr iba hlúpy. "Škatuľa" otvor svoje múdro nech všetci vyjdú von za čínske múry šialenosti. Film skočil v bode v ktorom mal začať.