• Thriller

Everest (2015)

Čo to bolo? Keci, keci, výstup zamrznutie a koniec. Hotovo... Žiadne napätie, žiadny pribeh.... Jednoducho absolútne nič a tá úkrutne tuhá stopáž. Nebyť obsadenia nebolo by to hodné ani jednej hviezdy. Úplná strata času.

Labyrint (2015) (seriál)

Úžasný, hypnotizujúci, napínavý, kvalitný.

Mythica: Boj o Darkspore (2015) odpad!

Tento fantasy brak má slabší príbeh a slabších hercov ako amatérske porno.

Hidden (2015)

Atmosferický, tajomný, kvalitne depresívny. Že dám iba dve hviezdy nieje vôbec málo, zlé filmy hodnotím "odpad".

Kobry a užovky (2015)

Kvalitný filmík a Kryštof zahral úplne špičkovo.

Bláznivá dovolená (2015)

Dlho som sa tak dobre nezasmial, takže ďakujem. Samozrejme pôvodný Vacation je lepší. 75%

Hyena (2014)

Tvrdý, drsný, špinavý, chladnokrvný. Škoda tempa a hlavne nedokončeného konca. 70%

Vybíjená (2015)

Točiť niečo nezaujímavé a natočiť to ešte menej zaujímavo... Celkovo úplne zbytočný film.

O kuřatech a lidech (2015)

Morbídna, čierna komédia, ktorá pôsobí autenticky zvráteným a narušeným dojmom priam dokonalo. (Kompliment) 70%

Vrtěti ženou (2011)

Prstovanie paničiek v rámci lekárskej praxe je veľmi romantické a tak úspechy nenechali na seba dlho čakať a dr. Handjob sa vyšvihol medzi nohy väčšine zaprášených grannypussies z Old GoldHovnu. Dr. Prstoklad je priekopníkom v mužskom sexzafo priemysle a nielen to, pánko vymyslel kládu na el.pohoň a to už nieje žart. Je to tak ujeté až mám z toho romantickú erekciu. Pozor, ženy bez sexu sú hysterické.