Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Lepší než první díl. 4* za draka, kterého tam bylo hodně a člověk mu tak nějak drží palce, aby ti trpaslíky už konečně dostali na ... Jinak zbytečné natahování.

Legendární parta (2012)

Takový trochu Avengers pro malé :) Stín by mohl být Loki a Jack Frost Iron Man.

Lincoln (2012)

Chápu, že to byl velký historický okamžik. Ale popravdě, byla to děsná nuda. Možná bych i doporučil pro případné diváky film: Abraham Lincoln: Lovec upírů

Bídníci (2012)

Až na samé zpívání to bylo skvělé :)

Na odstřel (2009)

Užasný Crowe a kupodivu i koukatelný Affleck. Od začátku až do konce napínavé.

Resident Evil: Odveta (2012)

Rozhodně nejhorší díl. Kdo neuvidí, neuvěří. Já viděl a nechtěl věřit proč vůbec tohle vzniklo. Děj by se dal vtěsnat do 10 minut. Logických vysvětlení několika událostí see taky nedočkáme. Vzkříšením starých herců z jedničky mě taky neoblblo. Nafackovat tvůrcům za omílání starých věcí dokola fakt.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Nejhorší film série. Buď se to mělo jmenovat jinak (což by se ještě dalo skousnout), nebo to raději nemělo být vůbec.

The Divide (2011)

Čeho všeho je člověk schopen. Jsme jak zvířata. Slabší první polovina je druhou naprosto překonána a strhující mrazivá atmosféra podkreslená hudbou vystřeluje film na 5*

Sněhurka a lovec (2012)

Sněhurce prostě nefandíte, každou další uplývající minutou jsem víc a víc fandil královně. Vizuálně pěkné leč s logickými nesmysly a působící mixem několika filmů.