Nepřemožitelný (2006)

Americký fotbal moc nesleduju, ale film jsem si celkem příjemně užil. A ten fakt, že to bylo natočené podle skutečné události, u mě v hodnocení vytlačil hvězdičku nahoru.

Trable v ráji (2009)

Důvod, proč jsem se na tenhle film chtěl podívat, je Kristen Bell. A to je u mě hvězda +. Pak když jsem viděl ten nádherný ostrov a tu přírodu přihazuji další. Ale za ten zbytek bych dal asi tak jen jednu... Tím si to u mě vysloužilo 3 hvězdičky. Nijak zvlášť vtipné a děj snad napsal scénárista v restauraci, když čekal na oběd. Škoda, možnosti to mělo maximální.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Včera jsem si filmeček zopakoval po delší době a jsem z toho nadšenej stejně, jako když jsem to viděl poprvý! Takových filmů by mělo bý víc. Nic než 5 sem nepatří ;)

Sherlock Holmes (2009)

Já jsem více než spokojen. Film dost vysoce překonal má očekávání, jen se mi nelíbilo, že na konci museli vše vysvětlit, jak blbečkum :-)

Wrestler (2008)

Celkem slušný film, ale když jsem se chtěl podívat na film Wrestler, určitě jsem nechtěl koukat na člověka, který se mění v trosku a topí se v životě (na takové věci nejsou potřeba filmy :-( Jednoduše, tředa je to pěkný flm, který ale určitě není určem pro mě.

Prokletý ostrov (2010)

Podle mě nasprosto jedinečný zážitek. Už ve Skryté identitě s DiCapriem ukázal Scorsese, že umí, ale tady se překonal. Celý film jsem myslel, že mám vše plně pod kontrolou, ale posledních deset minut mě drasticky vyvedlo z omylu. 5 hvězdiček je málo :-)

Souboj Titánů (2010)

Trošku slabší než jsem čekal... Kulisy nejsou nic moc a děj je možná trochu moc namačkaný. 4 hvězdičky dávám asi jen proto, že mám k tokových tématům velmi kladný vztah.

Gympl (2007)

Docela dobrá komedie s několika fakt dobrými hláškami.

Iron Man 2 (2010)

Po jedničce, která byla téměř dokonalá (až na trochu klišé konec...), jsem se nemohl dočkat pokračování. Jednička prostě měla nápad a ten vytrhl ze židle, ale dvojka je jiná. :-( Ten fakt, že mi výzbroj Iron-mana přijde slabší, než v jedničce, mi asi těžko někdo vyvrátí. A to proč všichni nechali "nějakého pobudu" ničit formule a zabíjet jejich řidiče nepochopim! To by se v blízkosti nenašel jediný policista s funkční pistolí?!? No a nakonec si myslím, že ten "oblek" vydržel víc, než by podle mě měl (ale to už je jen a jen můj názor :-) Film jsem chtěl hodnotit 3 hvězdičkami s tím, že u mě si získali asi 70%, ale pak jsem si vzpomněl na nějaké filmy, kterým jsem dal také 3 hvězdičky a je mi jasné, že tak slabé to nebylo... U mě za 70% se 4 hvězdami.

Kick-Ass (2010)

Na můj vkus trochu morbidní (tedy alespoň podle toho, co jsem očekával). Jinak zajímavý nápad, jen ten konec nemusel být tolik superhrdinský...