Černý jestřáb sestřelen (2001)

Atmosféra, která podle mě dokonale vystihuje válku a prostředí v ní. Určitě silný zážitek, co nutí k zamyšlení.

Děsnej dupák (2009)

Dobrá oddechová komedie se spoustou skvělých hlášek. Možná moc hip-hopový, ale když to budu brát jako znak poradie na hudbu :-D, tak jsem skopokojenej. Trochu slabší 4 hvězdičky.

Góóól! III. (2009)

Do třetice všeho (nemůžů napsat dobrého). Třetí díl už nemá s fotbalem téměř nic společného a je to spíš taková telenovela v jednom filmu... Scény z MS jsou sestřihány slušně, ale pak když jsou záběry na naše "hrdiny", tak je tam strašně vidět jak stály před plátnem. Po dvojce se vlastně asi dalo už jen těžko čekat, že přijdou z něčím zajímavým.

Góóól! II (2007)

No od jedničky hrozné zhoršení. Pak mi přijde jako strašná hloupost, aby dávat góly bylo v Realu! jen na dvou hráčích. A to co dělal Munézův nevlastní bratr byla úplná volovina, protože ta honička by dala zabrat i někomu, kdo obyčejně řídí a natož klukovi, co zná auta jen z obrázků.

Muži v černém 2 (2002)

Podle mě je to srovnatelné s prvním dílem. Možná si to nezaslouží plné 4 hvězdičky, ale protože má zatím hodnocení 58%, klidně mu trochu přilepším.

Muži v černém (1997)

Zajímavý nápad + Lee Jones se Smithem se tady k sobě dost hodí.

Góóól! (2005)

Celkem přijatelný film až na nějaký nedostatky, které zmínil ve svých zajímavostech don corleon. A opravdu některé byly celkem vidět. Pak až na fakt, že je opravdová blbost, aby se takhle rychle propracoval do Ačka, musím uznat, že je to dobrý film na odpoledne.

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

První akce a výcvik se mi lbil dost, ale ta akce, okolo které se točil celý zbytek příběhu, už tak dobrá nebyla. Škoda, kdyby lépe promysleli hlavní zápletku, mohlo to dopadnout dost slušně.

Připoutejte se, prosím! (1980)

Místy to bylo zdlouhové, někdo trochu nepovedené, ale jinak docela sranda... :-) Ode mě trochu slabší 4.