Mimi a Líza (2011) (seriál)

Deti to milujú a môžu pozerať stále do kolečka, takže nie je čo riešiť.

Živí mrtví - Tady není tady (2015) (epizoda)

Prvá a zdá sa, že aj jediná epizóda seriálu, ktorú mal pod palcom Williams. Myslím, že dobre urobili keď tak rozhodli. Strašná to bola nuda.

Domek z karet - 31. kapitola (2015) (epizoda)

"Žádny spisovatel neodolá dobrému príbehu a žádny politik neodolá slibúm, které nemúže splnit." Frank Underwood

Taboo (2017) (seriál)

Po troch epizódoch: Je to páradne vystavaná komorná dráma. Prvé tri epizódy som zhltol na jeden záťah a ani som si nestihol uvedomiť koľko je už hodín a na druhý deň treba ísť do práce :)

Dealer III (2005)

Trojka sa rozbiehala oveľa pomalšie, ale nie bezúčelne. Típci Mila tak osierali a nasierali, že inak to vo finále ani nešlo.

I dva jsou rodina (2016)

Na filme sme boli v predpremiere s mojou mamou na MDŽ. Čakali sme ľahkú komédiu a ona to komédia bola, ale len na povrchu. V hĺbke išlo o to ako dokážeme prežívať každý deň, čo sme ochotný obetovať pre iného a či tá naša obeta nie je vlastne dar, ktorý dostávame.

Osamělý jezdec (2013)

Grandiózny hudobno-akčný záver zabíjajú predchádzajúce dve hodiny priemernosi. Veľká škoda, mohla to byť filmová legenda.

Mladý papež - Epizoda 6 (2016) (epizoda)

"Vaše Svatost, kdo opravdu jste?" To je presne tá otázka, ktorú si pri sledovaní tohoto na prvý pohľad samolúbeho pápeža musíme položiť. Je to svätý vizionár alebo len traumami z detstva poznačený človek, vládnuci neobmedzenou mocou.