Farscape: Mírová operace (2004) (TV film)

Tak toto bol nášup. Ako som už poznamenal skôr, v celej sérii a aj vo filme záverečnom mi vadili niektoré detaily a nelogickosti, napriek tomu hlavne posledná séria a záverečný film stoja za plný počet bodov. Smútim že už je koniec.

Krev mojí krve (2009)

Strááášne únavný film, keby aspoň tá hudba bola živšia.

Doktor od jezera hrochů (2010)

Aj od uznávanejších českých režisérov som videl horšie komédie, nie naozaj to nebolo až tak zlé.

Muži v říji (2009)

Bolo to také nemastné, neslané, áno uchechtával som sa, ale žiadny záchvat smiechu to vo mne nevyvolalo. Atmosféra skôr ponurá a niektoré zábery, ako skutočné zabitie diviaka, pošahaná manželka podnikateľa, miestny truľo mi vyslovene vadili.

Ip Man (2008)

Pôvodne som si myslel, že to bude iba ďalší z dlhého radu klasických kung-fu filmov. Preto som sa aj dlhšiu dobu odhodlával pustiť si tento film, no na moje prekvapenie, toto je dosť "iná" snímka. Choreografia bojov je pastvou pre oči, herci aj hrajú (až na Ipovú manželku), je v tom dráma aj vtipné momenty. Toto je jeden z filmov ktorý si pozriem aj viackrát.

Kerberos (2005) (TV film)

Nie čokel sa objavil už po prvej desaťminutovke, zabil predsa vykrádačov hrobky, ale to som sa skôr smial nad jeho výzorom, akoby som sa ho mal zľaknúť. Inak to bolo naozaj trápne dielo.

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008) odpad!

Debil ktorý takto kurví históriu si ani nezaslúži nazývať sa režisérom, ale dobre veď je to určené pre kategóriu divákov ktorých dejiny netrápia. Tak ale urobiť zo šípu modernú raketu vzduch-zem.. wtf?

Přijít a zazářit (2007)

Veľmi nudný film, ktorý som mal problém dopozerať do konca. Film sa ani poriadne nerozbehol a už končil, bez toho aby som sa čo iba jeden krát poriadne zasmial. No pozoruhodne osobitý humor, taký nesmiešny.

Bez syna neodejdu (2008) (TV film)

Zatiaľ ma žiadny film nepresvedčil, že Nemci vedia točiť kvalitné thrillery. Melodráma s nepresvedčivými hereckými výkonmi, hudba bez nápadu, hm tak znova nič.

Nepolapitelný virus (2000) (TV film)

Tento film nie je ani napínavý a ani zaujímavý. Toľkokrát prevarený dej som videl už aj lepšie spracovaný. Možno nápad hľadať akože pôvodný vírus v zmrznutých telách ležiacich niekoľko desaťročí je originálny, inak štandardná schéma: narastajúca hrozba, prvotná bezmocnosť, zlí občania nedodržujúci nariadenia, nádej, záchrana na poslednú chvíľu.