Mistrův syn (1978)

Na druhé zhliadnutie mi to pripadá ako ešte väčšia kravina, než som mal dojem prvý krát.

Ruské peklo (2004)

Michael York už musí byť veľmi zúfalý keď zobral túto postavu.

Revolver na prodej (1991) (TV film)

Doba vzniku filmu je na ňom naozaj vidieť. Nudné, s otrasnou hudbou a otrasnými hercami.

Pacifik (2010) (seriál)

Tak vydržal som nehodnotiť seriál ešte pred zhliadnutím poslednej časti, no že by to nejak výrazne ovplyvnilo moje hodnotenie, nemôžem povedať. Naivne som očakával že to bude také pokračovanie Bratstva neohrozených no žiaľ seriál nesplnil moje nádeje. Po technickej stránke je miniséria super a kvôli tomu aj pridávam jednu hviezdu navyše, dejová línia však bola pre mňa príliš roztrhaná a hlavne to množstvo dramatických ale neakčných častí mi znechucovalo sledovanie. Konštatujem, že táto miniséria nebude patriť do mojich obľúbených seriálov.

The Shaggy Dog (1994) (TV film)

To sa ani nedá dopozerať do konca.

Temný rytíř (2008)

O tomto filme je tu už popísaného mnoho. Veľmi dlho, vyše roka som ho mal odloženého vo svojej súkromnej knižnici bez toho aby som si ho pozrel. Jednoducho som si odkladal zážitok, nechcel som zažiť sklamanie, čakal som na správnu náladu. No nakoniec som sa odhodlal. Na filme je vidno, kam išli tie sumy peňazí. Vyhodenie nemocnice do vzduchu, perfektné, detail s neposlušným detonátorom, zábavné. Film je prepracovaný a nevadí ani dĺžka. Niečo však na tom filme vadilo, pre mňa 90%.

Hranice (2009)

Napriek tomu že to má byť akčný a thriller, nuda hrozná nuda. Aspoň hudba keby bola dynamickejšia, niečo by som prepáčil.

Ninja Assassin (2009)

Škoda, veľká škoda že do toho zaplietli "fantasy" prvky. Bojové scény som hltal až pokým neprišli pohyby ako z Jumperov, tiež to ultrarýchle hojenie rán ma vytáčalo. Tak ako som sa tešil vlani z trailerov, tak som teraz sklamaný.