Partička (2009) (pořad)

Verím že sa improvizačný humor nemusí páčiť všetkým, ale ja som si to užíval. Veď na tomto type humoru bola postavená aj taká skvelá relácia ako Ktosi je za dverami. Rozhodne to nie je na odpad a po prvom dieli slušných 65 %. Add1: pridávam 1*

Osobní zkouška (2002) (TV film)

Banálny príbeh ktorý som už toľkokrát v rôznych obmenách mohol vidieť. Nič mimoriadne, určite nie komédia skôr prehliadka všetkých klišé filmov tohto žánru.

Eragon (2006)

Pripadalo mi to tak nejako šité horúcou ihlou. Tiež si myslím že aj keď je to fantasy, tak logika deja a činností by filmu slušala, čo občas chýbalo.

Zlost (2008)

Veľké sklamanie.

Opravna vraků (2004) (pořad)

Aj keď sa mi tie americké šroty veľmi nepáčia, klobúk dolu za to čo s nimi dokážu za jeden týždeň urobiť.

Sheena (2000) (seriál)

Jedna * iba pre oku lahodiace krivky hlavnej hrdinky.

Prezidentův muž 2: Ground Zero (2002) (TV film) odpad!

Chcel som to dopozerať do konca, naozaj chcel, ale nedám sa týrať, no nie. Zlí, zlí moslimovia rozbíjajú vzácne sošky a vyrábajú atómové bomby na počkanie. Ale už viem prečo sú americkí prezidenti takí múdri, veď im radí ten najmúdrejší Chuck Norris. Inak ale nechápem načo je USA celá CIA keď majú Chucka, veď ten z rodinného domu vyrieši všetko a vždy, stačí sa len pozerať na obrazovku a občas pretočiť späť, pozor, ale nie preto že to nepochopil na prvý krát, ale preto aby to vysvetlil tým menej chápavým spolupracovníkom.

Terorista od vedle (2008) (TV film)

Bože... profesionálny záťah na teroristov a oni nezaistia všetky východy z budovy. Michael Ironside je tu len v úlohe reklamného pútača na film. Celý dej je predvídateľný od začiatku, sklamaný arab ktorého zneužijú zlí, zlí moslimskí teroristi. Kanaďania asi fakt nevedia točiť tento druh filmov.

Čas zabíjet (1996)

Tak si uvedomujem, že takto podobne sa zachránil O. J. Simpson.

Na mušce (2007) (TV film)

To už nemohli angažovať sympatickejších hercov? Najmä súložníčka bola škaredá, ani za obzretie nestála. Zato akčné scény boli na béčkový film veľmi slušné.