Hon na orla: Bod dopadu (2006)

Samotný príbeh je dosť slabý, dvoma hviezdami však chcem oceniť realisticky natočené bojové scény, hlavne v uliciach predmestia, aj keď ma mierne rozčuľovalo že profesionálni vojaci, elita, mali problém trafiť teroristov aj z malej vzdialenosti.

Parchanti (2010)

Nelogičnosti bolo dosť, až to klalo oči.

Královna koření (2005)

Tá druhá hviezdička je za Aishwaryu ktorá je naozaj neskutočne krásná. Inak film je neskutočná nuda.

Hlídač (2009)

Steven, Steven... už nie si ten rýchly švihák z osemdesiatych rokov a je to na tých filmoch veľmi poznať.

Krycí jméno: Farewell (2009)

Natočené dosť realisticky čo však bolo na úkor akčnosti a napätia.

Bitch Slap (2009)

Čo sa týka deja, je to tak na jednu * maximálne, ale tie zábery, to chlap jednoducho musí oceniť.

Apokalypsa (1979)

Neviem prečo som očakával úplne iný dej. Musím otvorene povedať že som sa tešil na skurvene neutíchajúcu vojnovú riavu a zo začiatku to tak aj vyzeralo. Najmä záverečných 30 minút som však už iba pozeral na hodinky "koľko ešte" a nech ho už zabije, alebo zabijú jeho.

Můj milý, můj drahý (2009)

Skôr ako komédia by som to charakterizoval ako drámu s pár úsmevnými momentmi. Nie je to zlý film, ale jeden krát stačilo.

Dračí klon (2003) odpad!

Nový šéf ochranky (ochranky!), keď začal drak robiť problémy: "Máte tu nejaké zbrane?..." Tak zlatý klinec absurdností v tomto filme nemôže byť nič iné.