Tini: Violettina proměna (2016)

Gýč aký som už dávno nevidel. Mám rád aj romantické filmy a vďaka manželke som ich mnoho videl, ale toto je jedno klišé za druhým, miestami som si myslel, že pozerám reklamu na 100% pomarančový nápoj. Jedna hviezda za krásne Sicílske prostredie.

Hon na Hitlera (2015) (seriál)

Varia z vody a neskutočne to naťahujú, v poslednej dobe mi pripadá ako keby History a Discovery došli témy, tak sa chytia každej banality. Potom každú vetu povedia štyrikrát rôznymi spôsobmi, potom prestrih, upútavka čo bude po prestávke, upútavky na iné série, potom pokračujú s tým, že to pretočia o dve minúty naspäť a takto stále každých 10 minút. Kto má toto vydržať. A keď nájdem toľko trpezlivosti, že vydržím dosledovať tento neskutočne "napínavý" dokument, tak zistím, že možno, pravdepodobne a asi je to jedna z nepreukázateľných možností.

Svátek matek (2016)

Zrejme americký pokus napodobniť Lásku nebeskú. Nie, nie, tak to sa mi iba zdalo.

Pátá vlna (2016)

Celé zle, príšerne zle. Na čo sa v tom filme dá pozerať? To sa fakt neviem rozhodnúť. To dievča nie je ani pekné a nemá ani sexi telo, takže odpadá dôvod prečo sa napríklad dajú jeden krát pozrieť Hry o žrádlo. Logika celého príbehu bola amputovaná ešte v delohe. Teda neviem ako bude v reále útok mimozemšťanov prebiehať, ale ak sa raz stane, tak to určite nebude takto, civilizácia schopná podnikať medzihviezdne lety by si určite vystačila s jednou vlnou. A kde je niečo ako koniec, to čo sa udialo na konci vyzerá ako príprava na (chráň nás od zlého) pokračovanie.

Kandráčovci a hosté (2016) (pořad)

Celé je to zostrih toho najlepšieho z pôvodnej relácie Vtedy na západe ktorá skončila totálnym fiaskom a po pár častiach (myslím štyroch) bola stiahnutá z vysielania. Zostrih sa ale podaril, možno takto mali nastaviť aj pôvodný koncept, dôsledne vybrané vtipy Čekovského, Hudáka (títo dvaja by uvládali sami ťahať niekoľko častí) a niektorých ďalších, striedané s cover verziami známych hitov.

Vesmírná loď Ascension (2014) (seriál)

Beriem to tak, že je to znova jeden zo seriálov ktorý mal veľké ambície, ale niekto zhodnotil návratnosť investície ako nedostatočnú a preto to rýchlo uťal. Toto sa totiž ešte iba rozbiehalo, myslím si že scenár počítal s minimálne jednou plnou sezónou. Skončilo to ako "The Event".

Začít nanovo (2014)

Nuda, ani na nudistickej pláži taká nebýva.