Aladin (2019)

To neustále vyspevovanie ma značne iritovalo. Možno jediná skladba bola počúvateľná (nemyslím ten swing na konci).

Dias a Matias Santanovi (2020)

Toto som si pozrel vyslovene iba preto aby som videl pôvodom africký akčný film. Vydržať to dopozerať do konca a bez pretáčania, to je dril.

Někdo skvělý (2019)

Takže návod pre silné emancipované ženy je, keď Vás ten chrapúň opustí, tak sa poriadne sfetujte, (odporúčaná kominácia je niekoľko jointov a zrejme extáza), vychlastajte minimálne tri flaše tequily, vyzvracajte sa do fontány, to všetko v priebehu necelých 24 hodín a nasledujúci deň už bude všetko perfektné.

6 underground: Tajné operace (2019)

Niekto by mal Bay-ovi zakázať byť prítomný pri strihaní filmu. To je už súce na kvalitný epileptický záchvat.

Hledá se Louise (2019)

Slabší Road movie, komédia určite nie. Našťastie krátka stopáž, to filmu pomáha.

Muž, co zabil Hitlera a pak yettiho (2018)

Už som to zistil opakovane, čím dlhší názov filmu na HBO GO tým väčšia hlúposť. Asi snaha o Art film ale to už aj 3D bublinkový chránič obrazovky vo Windows je zábavnejší.

Náš malovaný prezident (2018) (seriál) odpad!

To naozaj je pre američanov vtipné a zábavné keď niekto čo najdlhšie grcia, alebo prdí, alebo proste je zasiahnutý všetkými možnými výstupnými produktmi ľudského metabolizmu? Je to otravné, nudné a odpudzujúce, smiať sa pri tom ma teda určite nenapadne.

Predátor: Evoluce (2018)

Natočené je to slušne na úrovni štandardného B-čka, žiadna kanadská zlátanina za štátnu dotáciu. Kamera, obraz, vedenie hercov, všetko OK, ale čo z toho keď z hov.. bič neupletieš.