Rocky IV (1985)

Trochu moc poplatný době.

Normal (2009)

Abych pravdu řekl, tak jsem měl až do poslední chvíle celkem strach kvůli všemu tomu odsuzování tohohle filmu všude kolem. Ačkoliv jsem si říkal, že Tobruk má taky celkem mizerná hodnocení, tak ve mě něco hlodalo. Všechny obavy se rozplynuly už po pár minutách filmu. Sice nevím na co jste se to dívali, ale pochybuji, že to byl ten samý film, který jsem sledoval já. Ten film mě fakt dostal, husí kůži mám ještě teď. Takže žádný dvouhvězdičkový kecy. Podle mě se začíná českému filmu blýskat na lepší časy. HURÁÁÁÁ!

Svět podle Svěráka - tmavomodrý (2001) (TV film)

Výbornej film o filmu. Ještě jsem snad neviděl jiný film o filmu, kde by se takhle vystavovaly vynechané scény.

Láska nebeská (2003)

Wow. Překvápko. Tak tohle jsem nečekal, to jsou šoky na hlavu. Keira Knightley tady dostala nejlepší milostné vyzvání v historii romantických filmů, což by vlastně i stačilo. Ale když je tam těch příběhů tolik a většina z nich je takhle skvělá, tak to fakt tleskám.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Až Horááááááációóóóóó skončí někde na pitevně (jako pacient) tak si budou moct milovníci dobrých seriálů pořádně oddechnout. Co říct? Ten chlap je nafoukanej idiot, kterej asi sežral všechnu moudrost světa, resp. si to o sobě myslí a ještě ke všemu v konfrontaci se všemi postavami neskutečně moralizuje, z čehož je mi, upřímně řečeno na blití. Ovšem není v tom sám: Ostatní jsou taky jeden pitomeček vedle druhého, tudíž nevidím nic, co by mi tento seriál mohlo zpříjemnit.

Království nebeské (2005)

Nebýt Orlanda Blooma v hlavní roli, možná bych tomu dal pět hvězdiček. Ale na druhou stranu, kdybych měl objektivně hodnotit jeho jerecký výkon, tak bych strhnul o jednu hvězdu víc.

Ulice (2005) (seriál)

Ze začátku to bylo docela slušný. Sedávalo se v hospodě a kecalo, občas se někdo vožral jak zákoník káže, takže se ty jejich excesy se všemi postavami daly vydržet. Bohužel se z toho po čase stala další vymaštěnost typu pojišťoven a pout.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Tenhle seriál je ukrutná sranda, takže mu musím dát dvě. Když si představím, jak moc jsem se nasmál u každého dílu, co jsem viděl.