Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Musím říct, že mne tato pohádka překvapila a potěšila. Čekal jsem hrůznou hovadinu, ale vyklubala se z toho nová příjemná štědrovečerní pohádka. V jiné situaci bych hodnotil méně, ale pro sváteční večer to naprosto sedlo. Jen ty triky trochu zamrzí, i v roce 2012 je úroveň českých filmových triků jak ve světě před 15 lety. A to jsme dřív byli na špičce. Ale zase je to jen TV film, takže v pohodě. (původně jsem dal 4*, ale po přehlídce místního dementstva dávám 5*)

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Aneb jak zaručit trvalý příjem hercům a rádoby slávu novým rádoby hercům.

Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)

Já jsem spokojený, pro děti barevné a hravé, pro dospěláky dojemné, velice sympatické obsazení a dojemná hudba. Přesně takhle si představuji pohádku pro sváteční období. Nebude nudit žádnou generaci.

Top Gear: Nejhorší auto všech dob (2012) (TV film)

Mne se to teda líbilo, i když do trojky chyběl Richard "Hamster" Hammond, ale aspoň tak "trochu" se ve filmu objevil :-)

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Opravdu "kvalitka". Smutné je, že taková komunistická Sanitka byla o několik úrovní lepším seriálem, a ani k tomu nepotřebovala tisíce epizod...

Když vaří táta (2012) (pořad) odpad!

Naprosto nesympatickej pitomec a jeho otravní haranti s nejvypatlanější znělkou na světě dohromady. Primo, to myslíš vážně?

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Za dvě z nostalgie. V devadesátých jako malému klukovi se to celkem líbilo. Dneska bych uvažoval nad odpadem.

Diagnóza vražda (1993) (seriál)

Já neberu seriály jako reálné, ale námět tohoto seriálu je opravdu švihlý. A je to nuda.

Top Gear (1978) (pořad)

Auta mne baví v každé podobě, ale tento pořad nemá konkurenci. Nejenom běžná jízda, ale i naprosto šílené testy, které ale umí ukázat i další stránky aut. Nissan Pickup/loď - to je jen jeden z příkladů...nezničitelná Toyota Hilux...prostě paráda. A to přítelkyně, která se jinak o auta nijak zvlášť nezajímá, tak ji vůbec nevadí se dívat se mnou. To jen hovoří o kvalitě tohoto pořadu. Zabaví jak nadšence, tak amatéry. K tomu báječný britský humor. Díky, Primo Cool. Jiné televize nemají koule dávat něco, na co se dá dívat...

Zázraky přírody (2009) (pořad)

Celkové pojetí pořadu není zlé, ale kadence pokusů slabá, a úroveň pokusů je spíš nudná. Žádná šou, kterou člověk u tohoto typu pořadu očekává. A moderátor je odporný nudný slizák. Překvapivě zde i Nova se svým už dávno ukončeným Cleverem deklasuje tento pořad. Ale je jako všechny pořady na ČT, nudné a směrované na důchodce, kteří šou a zajímavý spád nedocení.