Zpátky do školy (2009) (seriál)

Tenhle seriál mě neskutečně dostal, čtyři řady jsem zkouknul za jediný týden.

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Šteindler musí být asi hodně v hajzlu, když je schopen něčeho takového. Smutné.

Příběhy slavných - Poslední kovboj (2001) (epizoda)

Moc hezký dokument o ikoně české country. Škoda, že tihle lidé umírají mladí a místo nich nám tu na pódiu poskakují takoví rádoby umělci, až je mi z toho občas blivno..

Marley (2012)

Umělec, který svou hudbou měnil svět a spojoval lidi.. Skvělý dokument, nelze hodnotit jinak!

TOP STAR Extra (2010) (pořad)

Škodí tomu název toho nechutného pořadu s Mahulenkou, protože tohle jsou většinou fakt dobře a zajímavě natočené dokumenty o známých osobnostech. Milé překvapení od Primy..

Můj vysvlečenej deník (2012)

Vcelku pohodový film, který hlavně táhnou svými hereckými výkony Kubařová a Špalková. Přerušovaný děj je sice možná bezpečný děj, ale tady to na mě působí dost zvláštně, když se odehrává pár minut v Íránu, pak ve škole a za chvíli zase ve psychiatrické léčebně. Konec zůstává hodně otevřený a spousta věcí nedořešených, což je tady sice účel, ale já to nemám dvakrát v lásce. 55%

Probudím se včera (2012)

Příjemný , vtipný film. Na české poměry, co se týče žánru, docela nadprůměrný. Skvělý dojem mi ale zkazilo, že jsem si v určitých částech filmu připadal jako v reklamě na Lobkowicz, Big Shock, Orbit či Seznam.cz.. Škoda..

Navždy spolu (2012)

Celý film jsem si přál, aby se Paige paměť vrátila a byl jsem tak trošku "zklamán", ale i tak je tento snímek úžasný (ten romantik se ve mně nezapře). Herecké obsazení a výkony výborné, McAdams mě nepřestane překvapovat - začínám se stydět, že po shlédnutí Mean Girls jsem o jejích kvalitách pochyboval.. Tohle se vážně dost povedlo a nejlepší je, že je to podle skutečné události.

Jak na holky (2009)

První třetina filmu dost nevyvážená, klasický americký totálně nereálný scénář (což se ovšem dá říct o celém filmu). Potom však děj, přestože se autoři drželi stokrát ohraného tématu, začal být celkem svižný a zajímavý. U závěrečných scén mi dokonce přeběhl i mráz po zádech (taky se divím). Celé je to doprovázeno vynikající hudbou a nakonec z toho vyšel, překvapivě, dost dobrý film. Výsledek - tři a půl hvězdy, zaokrouhleno na 4.

Nuda v Brně (2003)

Nechápu některé negativní ohlasy, já se u toho upřímně bavil :-)) Je třeba vyzdvihnout skvělé herecké výkony, hlavně Budař, Holánová, Liška a Donutil!