Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Po dlouhé době česká pohádka, na kterou se dalo koukat. Herecké obsazení výborné (možná až na dvojici král - královna), Klus příjemně překvapil, velikánské plus i za Janovičovou. Vetchý, Vladyka a spol. nezklamali. Nechybí vtip a dvojsmyslné narážky např. na českou politiku - pro mě 90%

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Jako fanoušek Prciček musím uznat, že je to stejně dobré jako první díl :-)

Partička (2009) (pořad)

Pobavím se skvěle u každého dílu, výborná věc.

Mňága - Happy End (1996)

Petr Zelenka a jeho mystifikační dokumenty - prostě bomba! Slunce, seno a Žďorp v hlavních rolích s Vašutem a Brodským by pobavilo jistě víc, než kterýkoliv jiný Troškův film. Kapela (od nás) z Valašska, s Petrem Fialou v čele, v kombinaci se skvělým scénářem a programem Band Maker vytvořila jeden z mých nejoblíbenějších filmů, který si pouštím vždycky, když mám trochu pocuchanou náladu. „Kdo nesmrdí s náma, smrdí proti nám!“

Kuky se vrací (2010)

Hergot! První film v kině, u kterého jsem usnul (a ani mě moc nezajímalo, jak to vlastně dopadlo). Z trojice Svěrákovic hochů mě zaujali pouze dva starší. Ondřej, jako představitel Kukyho mě málem unudil k smrti. Bezesporu je to film originální, roztomilý a vtipný, ale taky hodně přeceňovaný. Když srovnám ostatní díla Honzy Svěráka, tak tohle patří rozhodně k nejslabším. Tři hvězdy za nápaditost, skvělý dabing Jirky Macháčka a všudypřítomný svěrákovský humor.

Knoflíkáři (1997)

Petr Zelenka - jeden z nejnápaditějších českých režisérů. Tenhle film mě naprosto dostal svým skvěle navazujícím dějem, parádním soundtrackem a v neposlední řadě hereckými výkony a hláškami. „Nežereš maso, nepoznáš vtip!“