Zahaleni stínem (2016)

Bylo fajn vidět horor zase z trochu jiného prostředí. Dobře to pracuje s hudbou a zvuky, těmi dokázali navodit nepříjemnou atmosféru. Naopak neoceňuji konec, který sice něco říká, ale až moc není přítomen.  Slabší 4*.

Tian guan ci fu (2020) (seriál)

Dost jsem se v tom ztrácel a pořád, ani po skončení nemám tušení, kdo byl kdo a čím by měli být zajímaví a čím byl rudý hoch důležitý. Všichni ti mladí pohlední muži pro mě byli až moc zaměnitelní.

God Troubles Me (2019) (seriál)

Trošku přidávám, ale ono mě to dokázalo čas od času docela dost rozesmát, tak chci jako v tuto chvíli jediný hodnotící zanechat spíš kladné hodnocení. Ne všechno se trefí a první řada byla nejslabší (druhá pak nejlepší), ale celkově to zanechalo pozitivní dojem. Su Moting je opravdu zajímavá tím, jak je strašně nezajímavá, obyčejná a líná a být v takovém světě jí sedne. Některé myšlenky ohledně práce, vztahů a společnosti úplně nedávám, ale jsem ochotný to, v komediálním seriálu z jiné části světa, odpustit. 70 %.

Informa (2023) (seriál)

Nějakou dobu jsem čekal, kdy se tam objeví Kiryu, protože to svou bombastičností připomíná hodně Yakuzu, ale až příliš z toho čiší televiznost a úplný konec to totálně zabíjí. Přiznám se, že jsem ten příběh s oběma chlápky a panem bossem ani moc nepochopil. Unikala mi motivace. Špatné to úplně není, je to taková lepší dvojka, ale na 3* to úplně nemá.

Nakrmte někdo Phila - Série 2 (2018) (série)

Ani to není horší než okolní série (a rozhodně je to lepší než 5. a 6. řada), ale viděl jsem ji jako poslední a už se mi ten formát přejedl. Je to hodně snobské a tak pořád až moc stejné. Phil se skutečně nesnaží poznat autentickou místní kulturu, protože si ji téměř vždy nechá předžvýkat nějakým expatem a/nebo kamarádem, který mu ji ukáže správně stravitelnou pro bohatého západního turistu. Na můj vkus je to navíc až moc vysazené na maso na úkor jiných typů jídla. Zpočátku jsem to celkem žral spolu s ním, ale mé chutě doznaly časem změny a tahle řada na to doplácí.

Make My Day (2023) (seriál)

Když ono je to tak strašně ošklivé!!! Vražedné želvušky jsou spíš vtipné než hrozivé a příběh je spíš podprůměrný, ale vzhled to sráží do kategorie opravdu špatných seriálů.

Japonsko pod vodou (2020) (seriál)

Děsná nacionalistická reklama na olympijské hry. Začne to dobře, ale hodně rychle se to zvrhne do něčeho hloupější bez jakýkoliv emocionální hlubiny. Závěr je už vyloženě k smíchu. Velké zklamaná od Masaaki Juasy. Napsal jsem delší komentář, ale smazal se mi.

Ztracený svět (1925)

Já vím, je to hloupoučké, herci strašně přehrávají, po uvíznutí na plošině se to plácá na místě, konec v Londýně je úplně praštěný a ta blackface je úděsné, ale já se i přes to všechno nějak nedokážu přinutit dát tomu horší známku. Když ono je to takové roztomilé.

Hisone to Masotan (2018) (seriál)

Viděl jsem jen jednu epizodu a raději jsem po vzoru Homera Simpsona zmizel zpět v živém plotě.

ID-0 (2017) (seriál)

Nuuuuuuda!