T.M.A. (2009) odpad!

Jsem rád, že to mám zasebou, asi nejhorší film co jsem kdy viděl, popravdě je mi docela líto, když to píšu, ale abych byl objektivní, tak jediné čeho jsem se během filmu bál, bylo, že se kouknu a ještě nebudu za půlkou což se mi stalo několikrát, takže celkově jsem zděšený byl, jinak film postrádal originalitu možná pár efektů ale hlavně nějaké napětí. I když jsem si občas říkal, že se něco děje... možná bude nějaké vyvrcholení... bohužel, viděl jsem jen N.U.D.U.

Co se vlastně stalo (2008)

Nic extra, ale byl to příjenmý a úsměný film který by bez De Nira stál za nic. Navíc mě celkem překvapil konec(tím nemyslím zatřeleného psa...to bylo jasný, ale to, že se film neuchytil), takže 4*

Veni, vidi, vici (2009)

Ta jediná hvězička je pro Bohumila Klepla, protože semtam jeho hláška rozveselila můj stále znuděný obličej. Jako prezentace golfu, až na ty nečestnosti beru, ale jinak mi to přišlo jako film z pytlíku, vše ohrané a bez nápadu.

Komici (2009)

Od tohoto filmu jsem očekával opravdu dost a bohužel jsem byl trochu zklamaný protože po prvních 20ti minutách bylo jasné o co tu půjde a i nejspíše jaké bude zápletka :-) Stárnoucí Adam Sandler nebyl špatný, ale Setch Rogen byl podle mě úžasný jako vždy. Nebýt jako, dám 3*

Faunův labyrint (2006)

Tak tenhle film mě opravdu velmi překvapil, čekal jsem válečné drama s nějakou nadpřirozenou silou. Najednou se začali objevovat víly, pak faun... to už jsem opravdu nevěděl co si mám myslet, ale nakonec se z toho vyklubaly dva v podstatě uplně jiné filmy podle mého výborně skloubené. 4*

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Úžasné dílo, které mi úplně změnilo názor na seriály. Za to může samozřejmě hlavně David Lynch a jeho psychologichá stránka celého seriálu. Hlavě poslední díl... snad celou dlouhou scénu v "Black Lodge" jsem měl husí kůži a po skončení jsem jako vždy u jeho filmů jen zůstal koukat do černého monitoru s otevřenou pusou a měl jsem chuť brečet... ne, protože je konec, nebo, že by mě to nějak dojalo, prostě jsem vůbec netušil co si mám myslet. Za tohle Lynche nesnáším a obdivuji :-) 5*

Čtyři pokoje (1995)

Nerad, ale musím se přidat k většině, jediná zábavná věc v tomto filmu byly poslední 2 povídky, Rodriguezova byla podle mého dokonalá byla vtipná, překvapivá a zahnána do extrému, což mám většinou rád, ale u poslední od tarantina mě totálně vysál jeho dlouhý monolog. Co to sakra je? Je posedlý sám sebou? Snad 2 minuty jen pohled jemu do tváře jak mele kdovíco. Naštěstí vše zachránil Bruce Willis a konec byl také výborný takže: první příběh 1*; druhý 1*; třetí 5*; čtvrtý 4* + Tim Roth celý film 4* = 3*

Spálené vzpomínky (2007)

Námět byl pro mě celkem neohraný a tak celkový děj nijak neurazí, ale myslím, že Benicio byl dokonalý a Halle Berry ... jak já jí po celou dobu toho filmu nesnášel. Myslím, že svou roli zahrála taky výborně a proto 4*

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Pro mě vynikající film plný hlášek, zvláštních zážitků a různých absurdit jež dějovvě v podstě nic neobsahuje. Pozor, to teď nemyslím ve zlém. Naopak, opět tu vynikl Benicio ale i Johnny nebyl k zahození. Je to 100% film o drogách, ale ne v tom ohraném stylu, který předvádí a hnusným způsobem poučuje jak jsou špatné a lidé je užívající končí na dně. Většinou to tak je, ale tento film poukazuje na to, že s nimi může být zábava :-D *Oblíbený film*

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Nesnášim ten film! Totální kravina jen o prostých holkách a autech, bez náznaku něčeho rozumného. Kdyby natočil dokument o kaskadérství, tak by to bylo lepší. Tarantinova slátanina, do které zase nacpal to samé jako vždy, hudbu, brutalitu, vulgaritu, nepřirozenoukameru a výrazné titulky. A konec, kdy se "obrátí karta"? Pár holek, co znají auta jen z filmů zničí profesionálního jezdce? Něco tak absurdního jsem nečekal ani od Tarantina... Podle mě jeho nejhorší film. Už to nikdy nechci vidět! Ta jedna hvězdička je za obsazení krásných Rose McGowan a Mary Elizabeth Winstead, ne za přehnané efekty bouraček.