Vražedná terapie (2001)

Atmosféra: fajn. Příběh: nenudí. Rozuzlení: akceptovatelný. Technická stránka: vzhledem k rozpočtu jednoznačně v pohodě. Proč je to tedy za tři? Chování postav: srandičky si filmaři můžou dělat z někoho jinýho.

Válečná zóna (1999)

Ano, vskutku zneklidňující atmosféra podivného neklidu před bouří. Před bouří, které se tu ale nedočkáme. A to je otravný.

Black Devil Doll (2007)

V prvních šesti minutách po úvodní scéně (co jsem se představitelce hlavní role ani jednou nepodíval do očí :))) jsem čekal self-playing porno scénu, po jedenácti jsem dostal loutkově perverzní soft erotiku, za dalších cca dvacet minut nějakou tu marmošku na ženský tělo, ve čtyřicátý šestý minutě mě film poprvý a naposled lehce zhnusil a poslední čtvrthodinka už byla víceméně prvořadá nuda. Can you dig it? ;D

12:01 PM (1990)

Pokolikáté může ještě zábavným býti, prožívat stále dokola padesát devět minut, do (ne)konce žití? :) Odkazy od lakikaki jsou už nefunkční. Ale někdo to na YT reuploadnul: http://www.youtube.com/watch?v=WUGYwNzez3g

Nebezpečně výbušná trhavina (2006)

Satirická komedie, nebo "fucking fuck! film"? :) Ze začátku rozhodně slibný, parodizace artovek funguje skvěle. Lístky by si za první den stopro koupilo kýžených sedm tisíc lidí, leč postupem času výrazně ztrácí, a jak to vidím já, na poslední čtvrtinu by to bylo oněch filmových dvaadvacet. Převažujícím pocitem po skončení je tak u mě (i přes potěšující obsazení hlavní role Ulrichem Thomsenem) silný rozčarovaní. Zjevně jsem díky současnýmu hodnocení (sedmdesát sedm pro) čekal trochu větší palbu a moje očekávání naplněna nebyla. Což mě mrzí. Fuck(t)!

Život není krásný (2008) (amatérský film)

ZNK na písíčku jsem jako malej zapařil rád (a hle! nevystřílel jsem svoji školu! oO), ale tohle mě doopravdy vůbec nevzalo. Možná je to věkem.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Myslím, že není tak úplně namístě tuhle soutěž kritizovat pro to, že se v ní lidi ponižujou kvůli penězům. Nechutný jsou ty lidi, ten pořad jejich úroveň jenom odhaluje, i přesto, že je asi diskutabilní nakolik podobný Fear factror(y), Big Brother(y) apod. lidem sdělujou, že je podobný chování v pořádku. Ať už tak nebo onak, kdybych těm...ehm...soutěžícím nadělal do kbelíku a zamával jim před nosem deseti stodolarovkama, věřím, že to sežerou. Pořadu čtyři hvězdičky za to, že ukazuje, jaký prodejný kurvy lidi umí být, soutěžícím odpad! za to jaký prodejný kurvy jsou - poděleno, podtrženo: za dvě hvězdy. Sakra, kdyby byli na pokraji existenčního krachu, tak to ještě jakž takž lze pochopit, ale takhle?

Volání vlků (1983)

Do ekofašisty mám daleko, ale vlky mám moc rád a přenádhernou krajinu miluju. A tady si člověk užije obojího dostatek. I když pouze zprostředkovaně. Docela by mě zajímalo, jak vypadají ta místa, kde se natáčelo, dnes. Nu, a teď se půjdu projít po asfaltovým chodníku lemovaným z jedný strany vchody do domů, trafik a obchodů a ze strany druhý hadem zaparkovaných automobilů, nakoupit do betonovýho obchoďáku, přecpanýho lidma a obaly na všechno možný, i nemožný zboží. Tvrdej pád zpátky do naší lidský reality. Vůbec je docela s podivem, jak se lidé nejsou(me) schopni po tisíciletí naučit, chovat se ke zbytku světa jako vítězové. Své mohutné rozumové převaze navzdory.

Up! (1976)

Ale tomu, že Adolf měl podobný choutky bych i věřil. ;D

Salad Fingers (2004) (seriál)

Hubert Cumberdale, fancy seeing you here! Jedna z nejdepresivnějších věcí, kterou jsem kdy viděl. V určitým smyslu i věc zrádně hluboká.