Alien: Covenant - Prologue: Last Supper (2017)

Jiná forma traileru, která nám má zřejmě pomoci vybudovat si ještě před hlavní projekcí nějaký vztah k postavám nového vetřelce. Nicméně nevím jestli je vhodné, aby se zde hodnotily podobně krátké počiny.

Deathstroke: Arkham Assassin (2014)

Tyhle amatérské filmy se strašně těžko hodnotí, na jednu stranu je z toho cítit, že si autoři dali strašnou práci, plno prvků je opravdu povedených, ale zároveň je zde další spousta věcí, z nichž čiší fakt, že je vlastně všechno dělané "někde v garáži na koleni". Zde mi nejvíc vadil zvuk. Nejlépe lze pak hodnotit kostým samotného Deathstrokea.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Vítejte ve světě, kde se vyskakuje ve 150 km/h rychlosti bez sebemenších škrábanců, kde se závodí na ledu s atomovou ponorkou, kde se posiluje s betonovou lavičkou, vytrženou ze zdi, ale hlavně, kde je The Rock a Statham! S odchodem Paula Walkera se série ještě více přiklonila k videohernímu obsahu a fyzice. Nicméně hlavně díky rockově agentu Hobbsovi a nově i Stathamovi je to pořád zábava. Jen ten Vin Diesel už povážlivě vadne, byť se snaží tvářit drsněji, než kdy dřív. Nakonec jde ale přeci jen o popcornový výplach, tak si ho užijte, dokud to jde.

Všemocný Batman: Zvířecí Monstermánie (2015)

Co naplat, s Jokerem je o zábavu vždy postaráno. Zároveň téměř vždy zaručuje i jistou úroveň kvality. Monster Mayhem má vcelku slušné tempo a solidní hlášky (většinu vtipů obstarává Grundy). Jako jednorázovka svůj účel plní dobře. Zaujme i "matrixovská" scéna ve virtuálním světě ve stylu replikujícího se Mr. Smithe. Jen ten Cyborg je tak nějak otravný.

Batman: Návrat maskovaných křižáků (2016)

U svaté makrely! Batman a jeho spreje na zastavování kolotočů a podobné vychytávky, které se vždy najdou za jeho opaskem jsou zpět! Bravo!

Marvel's Super Hero Adventures: Frost Fight! (2015) (TV film)

Avengers zachraňují vánoce a Santu Clause ve vánočním speciálu. Ukrutná nuda, bohužel. Zaujala mě snad jen forma ztvárnění souboje v jeskyni, kde nevidíme přímo souboj s příšerou, nýbrž stíny na stěně. Jinak je Frost Fight bohužel zoufale nenápaditý.

Hulk: Where Monsters Dwell (2016)

Hulk smash, Dr. Strange pořád něco vyvolává, nebo zaklíná a pomáhá jim nesourodá partička kladných monster. Čistý průměr, kdy nejnápaditější jsou asi scény se zombie agentem. Skutečně zcela spotřební dílko, které po zhlédnutí zřejmě rychle zapomenete.

Čo ja viem (2014) (pořad)

Po strašně, strašně, ale strašně dlouhé době TV soutěžní pořad, který mne zaujal. Možná to bylo i štěstím na zajímavé a vtipné hosty (Čeky, Celeste Buckingham a Šaky) v konkrétním díle, na který jsem natrefil, ale opravdu mě to zaujalo a udrželo pozornost u TV (a to se stává zřídkakdy při náhodném zapnutí). Moderátor by mohl být trochu výraznější, na druhou stranu mě ale ani nějak neotravoval. Koncept soutěže rozhodně na jedničku.

Nákupní maniačky (2013) (pořad) odpad!

Skupina husiček se předvádí v tom, která z nich prokáže menší kapacitu svého kuřího mozečku.

Batman Unlimited: Mechs vs. Mutants (2016)

Některé komiksové animáky mají svým pojetím příběhu v rámci žánru trochu vyšší ambice. U Mech vs. Mutants však od počátku víte, že tady půjde o čistokrevnou "rubačku". Neříkám, že to je špatně, naopak svůj účel snímek plní, nicméně na víc než tři hvězdy to prostě není. Potěší trochu dospělejší vzezření Robina - Damiána, jenže chováním se daleko neposunul (aspoň už ale není tak otravný jako v Teen Titans a ostatních předchozích Batman projektech).