• Pohádka

Red Notice (2021)

Ja tyhle filmy prostě miluju! Skvělé vtípky, promyšlené, časté zvraty, no nasmála jsem se neskutečně.

Too Hot to Handle (2020) (pořad)

No, po prvním díle jsem se ocitla v intelektuálním pekle. Ale jako GP slušný no!

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

No hurá! Konečně zas nějaký český film, který má i hlavu a patu, donutí člověka se trochu zamyslet a není to postavený na nějaký totální stupiditě. Navíc hvězdné obsazení i v úplně vedlejších rolích. Milé překvapení.

Bábovky (2020)

Poměrně milé překvapení po všech těch brutálních hovadinach, co se tady teď točí. Zaslouží si to i lehce nadhodnotit :-)

Alien TV (2020) (seriál)

Ultimátní blbost, ale děti se u toho smějí jak šílenci 😅

Chlap na střídačku (2020)

Na začátku jsem měla docela dobrý pocit, ta zápletka mě pobavila a přišlo mi to jako super nápad. Potom to ale šlo od trapnosti k trapnosti, moc nechápu, že se tolik dobrých herců nechá upsat k takovým kravinám, co se tady točí poslední roky.

Ještě jiná liga (2021)

Bohužel slabší než první díl, ale pořád mě to bavilo. Ta italština tomu dává skvělý šmrnc.

Matky (2021)

Bohužel nic moc, to nejlepší bylo v ukázkách. Ale rozklíčovala jsem, proč mi to vlastně nepřišlo až tak zábavné. Protože tohle žiju denně. 😄

Zpátky do divočiny (2021)

Vcelku dobrý film pro děti, žádné zbytečné násilí, docela fajn příběh.

Toman (2018)

Překvapivě dobrý film a překvapivě dobrý Macháček, vůbec jsem nečekala, že mi v takové roli nebude vadit. Velké překvapení!