• Pohádka

Šarlatán (2020)

Perfektně zahrané ze strany obou Trojanů, ale trochu mi vadilo, že jsme musela spoustu podstatných informací dohledávat po skončení filmu. A některé scény jsem nepochopila, proč vlastně ve filmu byly, ale to už tedy bylo zmíněno víckrát.

Esa z pralesa (2017)

Nakonec i docela vtipný animák. Chvílemi je to dost praštěné, ale to dětem hádám nevadí a já se nad to nějak povznesu. 😄

Sex Tape (2014)

Ajajaj, to bylo teda dost ujetý... Ale občas jsem se zasmála, to zas jo. Ale popravdě bych nečekala, že Cameron Diaz bude chtít hrát v takový ujetý ptákovině 😄

Příliš osobní známost (2020)

Takovej potenciál a zas z toho musí bejt rádoby vtipná komedie, kde jsou hlavní mužští představitelé dabovaní Jugoslávci... Jako bysme těch našich neměli dost... Škoda toho, protože ta nepěkná zápletka měla dost slušný potenciál na fajnový drama. Ale musí se to debilně rozstřelit bláznivou Vilhelmovou...

Meru (2015)

Hodně, hodně, hodně hustý... Skvěle natočené, super příběh, spousta zápletek. Já tyhle lidi sice vůbec nechápu, ale to neznamená, že mě nebaví na to koukat :D

Vražedná stěna (2008)

No tohle byl hodně syrovej film... Místy mi bylo až fyzicky zle z některých záběrů. Hodně silné drama, některé scény ale byly až moc natahované.

Dokonalý šéf (2015)

Po dlouhé době jsem viděla Bradleyho a pořád pro něj mám slabost 😄 fajn film, prostředí profesionální kuchyně mě nadchlo 😊

Božena (2021) (seriál)

Vůbec to toho nebudu promítat svůj osobní názor na Boženu, ale natočené to bylo perfektně! A Anna Kameníková za mě úplně skvělá ❤️

Pátý element (1997)

No mazec 😁 tak polovinu filmu jsem si nebyla jistá, jestli jen neztrácím čas, ale nakonec to bylo fakt skvělý. Bruce Willis je prostě legendární 👍

Na nože (2019)

Po skončení filmu jsem měla hrozně rozporuplné pocity. Vlastně jsem celou dobu čekala nějakou větší jízdu a nálož, ale ono to vlastně bylo dobrý, jak si to jen tak plynulo. Dost milé překvapení 😊