• Pohádka

Londýnský gangster (2010)

No... Keira mě fakt nebavila :) Jinak nic tak převratného, místy vkusný černý humor, skvělá hudba, ale nijak výrazně mě to neuchvátilo.

Hezké vstávání (2010)

Taková rádobyvtipná komedie s happyendem, nechápu, proč se k tomu Ford nechal ukecat.. Možná stejný problém jako hlavní hrdina :) Každopádně omeletu bych si od něj taky dala...

Notting Hill (1999)

I po letech příjemná romantika a hlavně plno humoru, který je i inteligentní (což v romantických komediích nebývá moc zvykem) :)

Víla Zuběnka (2010)

Příjemná hovadinka, ale nějak mi chybělo víc humoru, z takového námětu jsem prostě čekala víc šíleností.

Gulliverovy cesty (2010)

Nemám ráda Jacka Blacka a snažila jsem se od toho odprostit. Ale tenhle film je fakt sračka. Nejlepší na tom všem byly asi úvodní titulky, protože ty měly alespoň trochu nápad. Hudba neseděla, herci neseděli, no hrůza všech hrůz.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Na tenhle díl jsem se konečně dostala do kina. Kvůli spoustě efektů to stálo za to, ale mrzelo mě, že se to celé odehrávalo v tak tmavém duchu :)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Asi bych se radši koukala na film 4 hodiny, než na 2 takhle blbě rozdělené. Ale co naplat :) dobře natočeno, z hlavních hrdinů jsem měla konečně pocit, že jsou to herci. Spokojenost, ale chybí druhá půlka jako sůl.