• Pohádka

Láska a jiné závislosti (2010)

Slaďoučký Jake, vkusná Anne.. Akorát mi chvílemi vadila ta komediálnost, příběh byl tak dobrý, že by mě to bavilo i jako drama :)

Na doraz (2010)

Vcelku podařená komedie, ale nic, co bych potřebovala vidět víckrát. Některé scény- jako například ta masturbační- mi hodně zvedly mandle :D Dobře jsem se bavila, ale chvílemi to opravdu postrádalo náznak reality :)

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Animace samozřejmě skvělá, ale příběh mě až na občasné hlášky zase tolik nebavil. Mám prostě radši animáky, které jsou víc vtipné :) Každopádně zlotřilý Doktor Čunče u mě jasně vede :D Neviděla jsem ani 1 ani 2, tak nemám nic pro srovnání.

Český lev 2010 (2011) (pořad)

A mně se líbila jak taneční skupina, tak Budař! Dobře jsem se bavila :)

Na vlásku (2010)

Film měl pár svých slabých chvilek, kdy jsem doufala, že to brzy skončí. Patřily tam především chvíle, kdy se zpívalo- to mě vážně moc nebavilo (až na: "dont be dummy, stay with mummy" :D ). Legendární postavou se pro mě jednoznačně stal kůň Maximus, protože jeho postava dávala filmu ten pravý šmrnc. Na vlásku asi nebude patřit mezi mých TOP X zbožňovaných animáku, ale dost jim šlape na paty :)

Asgard Projekt (2009)

Zajímavý dokument plný emocí :) ale jsou to všechno blázni...

Poslední lovci (2010)

Zajímavý dokument, pohled do trochu jiného světa, kde ještě technika neudělala tak velkou neplechu... Ale pokud se to týká jejich lovu velryb, je to správně? Viděla jsem v rámci filmového festivalu Expediční kamera.

Sám ve stěně (2009)

O tomhle sportu jsem nikdy neslyšela a možná bych ani slyšet nechtěla. Celou dobu jsem si říkala, co je to za idioty :) Každopádně dobře natočeno a přineslo neočekávané emoce. Viděla jsem v rámci filmového festivalu Expediční kamera.

Brahmaputra (2009)

Hodně zajímavý dokument, dokonce i velmi vtipný :) viděla jsem v rámci filmového festivalu Expediční kamera.

Králova řeč (2010)

Film, který mě hodně oslovil, i když to nebyla žádná pecka, která vás posadí na zadek, ale spíš milý výlet do Británie 30.let. Colin Firth hrál perfektně, nikoho jiného si v té roli ani nedokážu představit, H.B. Carter mě mile překvapila a Geoffrey Rush byl naprosto geniální!