• Pohádka

Burke and Hare (2010)

Příjemný film s nevšedním humorem :) Ale je pravda, že pokud by byl tento příběh pojat vážněji, mohl by vzniknout lepší film!

Cizinec (2010)

Jak bylo řečeno, mezi Johnnym a Angelinou to absolutně nefungovalo. Zápletka byla zajímavá, ale konec ne moc dobrý. Navíc ta šílená hudba, která z toho dělala absolutní frašku... A honička na střeše mi hooodně připomněla Jacka Sparrowa :D

Hon na čarodějnice (2011)

První hodina jakž takž ušla, chvílemi jsem byla dokonce i napnutá... Ale ten konec, to byla teda prvotřídní s*ačka :) Tím to fakt zabili... Jinak mi to přišlo celé hodně uspěchané, do té cesty se dala nacpat mnohem více dobrodružství atd. A ten troubelín, co hraje v Misfits, tomu dal taky korunu :D

Habermannův mlýn (2010)

Asi trpím předsudky, ale nečekala jsem, že v české produkci může vzniknout takhle dobrý a zajímavý film :) byla jsem nadšená, příběh byl velmi silný... Jen mi to chvílemi přišlo všechno bráno moc hopem :)

Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)

Tak tohle jde zcela mě.. neuvěřitelná ptákovina, sem tam vtipný moment :)

Zkrocená hora (2005)

Jak už bylo několikrát řečeno... strašně, ale strašně se to vleklo!! Jake ani Heath nebyli tak sexy, jako jsou vždycky :( a ta jejich láska taky nebyla tak pěkná, jak jsem čekala... tak že bohužel docela zklamání.

Rekonstrukce (2010)

No a mně se zase naopak líbil film Dispicable me o kapku víc :) ale otázka vkusu :)

Rap'n'News (2008) (seriál)

Zdá se mi to asi 100x zajímavější, než jakékoli televizní zpravodajství a mnohem víc z toho pochopím :) A Hejmův humor se mi fakt líbí!

Já, padouch (2010)

Fakt legrando :) skvělé hlášky, hezký a dojemný příběh... přesně to, co já od animáku očekávám :) a mimoně chci domůůů, ale nesmějí si kopírovat zadnice na mojí kopírce!

Varieté (2010)

Nemůžu si pomoct, ale fakt se mi to líbilo! Bylo to rajcovní, ale zároveň vkusné... Samozřejmě, že Cher ani Christina nejsou žádné velké herečky, ale ničím mi nepřekážely. Výborná taneční čísla, hezké tanečnice a třešnička na dortu- pekelně sexy Eric Dane :)