• Pohádka

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Asi nemá smysl rozepisovat se o euthanasii jako takovéé, je to dost kontroverzní téma a ve filmu bylo řečeno až dost. Pravdou ale je, že byl téměř jednostranný, já sama si nemyslím, že by Jack Kevorkian udělal všecko až zas tak dobře. Každopádně dobře natočeno, i když trochu rozvleklé. Trochu je škoda, že nebylo rozehráno trochu víc ostatních příběhů, možná by to bylo zajímavější. Al Pacino předvedl skvělý výkon a ostatní herci vlastně také :)

Hlavně nezávazně (2011)

A mně se to prostě líbilo! Příjemný slaďák a hromadou sexu, co víc si přát :D Mezi hlavní dvojicí to fungovalo a byly tam dobré vtípky. Obzvlášť kompilace k menstruaci se mi líbila :)

Gnomeo & Julie (2011)

Dětská variace na Romea a Julii s dobrým koncem. Vcelku příjemná pohádka. Výjimečně musím pochválit dabing- Matonoha a Liška= dokonalé. Občas známé hlášky, parafrázované do světa trpaslíků. A hudba byla také velmi ucházející.

V moci ďábla (2005)

Tenhle žánr mě moc nebere a tohle téma vůbec. Mělo to něco do sebe, ale znovu bych to vidět nechtěla. Hudba dobrá, ale triky mi nepřišly moc extra.

Prázdniny (2006)

Konečně jsem viděla Kate Winslet jinde než v Titanicu a líbila se mi, viděla jsem Juda Law brečet, což je k nezaplacení, a viděla jsem Jacka Blacka v nějaké normální roli a začínám mít pocit, že ho třeba budu mít i ráda. Skvělá slaďárna, skvělé vtípky a samozřejmě dokonalá hudba! A Jude jako taťka byl naprosto k sežrání, já bych neváhala ani chvilku!!

Faunův labyrint (2006)

Zvláštní kombinace žánrů, ale moc jsem asi nepochopila prolnutí těch dvou příběhů. Faun se mi vůbec nelíbil, představovala jsem si ho trochu jinak a malá hlavní hrdinka mi taky moc nesedla. Ale vskutku zajímavý počin..

World Trade Center (2006)

Také se neubráním srovnání s Letem č.93. Nejdříve nás ve škole vzali na Let a potom, jakoby to chtěli totálně zazdít, na WTC. Kdybych mohla, tak bych snad z toho kina tenkrát odešla... Ale Nicolas s knírkem mě pobavil jako nikdo jiný.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Bavila jsem hodně, hodně dobře. Ve 3D výborné, nejednou jsem chtěla Jackovi prohrábnout tu jeho cinkající kštici :D Piráti mě rozhodně nezklamali!