• Pohádka

Opravdová kuráž (2010)

Velmi neobvyklý western, přehlídka netradičních vtipů a v neposlední řadě také napínavý příběh. Coenovi rozhodně nezklamali, všechno k sobě tak skvěle sedělo. Vážně milé překvapení.

Prokletý ostrov (2010)

Hooodně dobrej film :) Až do poslední chvíle jsem si sama nebyla jistá, co je pravda a co lež. Ale Leo mi prostě nesedí, určitě by našla kupa jiných herců, kteří by byli stejně dobří a možná i lepší.

Pan Nikdo (2009)

Tyhle extra zmatené filmy, kde vše pochopíte až na konci, nejsou vyloženě mé oblíbené. Takže 2 hodiny jsem jen kroutila hlavou, snažila se spojit jednotlivé části dohromady a když konečně přišlo rozuzlení, tak jsem trochu zdřímla. :-D Takže jsem to musela sjet znovu a pak to do sebe zapadlo. Zajímavé, ale nikdy víc, děkuji.

Cesta na Měsíc 3D (2008)

Docela originální nápad, v muším světě jsem se cítila skvěle! Občas padla nějaká výborná hláška a když už nic jiného, tak hudba tomu dodala docela šťávu!

Pevné pouto (2009)

Asi se také nevyhnu srovnání s Fontánou, která se mi nelíbila vůbec. Naopak Pevné pouto mě něčím zaujalo, něco ve mě zanechalo. Velmi působivý film a skvělé herecké obsazení. Dokonalá vizuální stránka a celkem slušná hudba :)

Kráska v nesnázích (2006)

Úplně jsem zapomněla, že jsem film už jednou viděla. To by mohlo tak ve zkratce vyjádřit můj názor. Nicméně... Příjemně mě překvapila hudba od Radůzy. na druhou stranu absolutně nechápu použití písní, které byly napsány pro film jiný (Once). Ostatní filmová hudba mi přišla moc násilná, místy až zastiňovala příběh samotný. Mně osobně herecké výkony moc nenadchly, skoro žádnému z herců jsem jeho roli nevěřila. Vyjma Jiřího Schmitzera, ten byl jako ryba ve vodě :) Doufám, že tentokrát už nezapomenu, že jsem to viděla a nebudu se koukat po třetí.

Největší Čech - Jára Cimrman (2005) (epizoda)

Méně nudný dokument, líbil se mi výběr jednotlivých etap a hodně mě pobavilo, kolik docentů, doktorů a další študovanejch lidí se nechalo namočit do téhle blbinky s Járou Cimrmanem a vzalo ho za českého génia.

Stopa vede do Liptákova (1969)

Trochu slabší, nicméně oceňuji tu práci s vymyšlení celé téhle blbiny :)

Láska na druhý pohled (2009)

No moc nechápu to zařazení do kategorie romantický, příběh se podle mě hlavních hrdinů dotýkal jen letmo, zbytek byl o lidech ostatních. Protivný seminář prostupující celý příběh taky žádné velké plus. Celkově nedosahuje ani kvalit těch průměrných romantických filmů.