• Pohádka

Muži na stromech (2006) (seriál)

Oddechový seriál... Žádné velké myšlenky, ale neobvyklé prostředí a vcelku i neobvyklé zápletky. Plus spousta postav k oblíbení a sladký James Tupper ;)

(K)lamač srdcí (2010)

Bylo to přeslazené jako čaj ve školní jídelně, ale i ten přijde k chuti, když ho dostanete ve správné chvíli... Jeden velký kýč, který má co říct... a když je v čele neokoukaný Romain Duris, tak o tom nemůže být pochyb :)

Sociální síť (2010)

Přijde mi to jako jeden z nejpřeceňovanějších filmů za poslední dobu :) omlouvám se těm, kteří ho považují za klenot kinematografie, ale já prostě nemám ráda filmy, kde nerozumím valné většině dailogů a koukám na ošklivýho nerda :D Navíc jsem se většinu času dost nudila, pokud se zrovna neodehrávaly nějaké slovní přestřelky, kterým jsem náhodou rozuměla.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Další vizuální orgie, kvůli kterým jsem nemohla dospat, jak jsem se těšila. Ano, animace byla nádherná!! Ale příběh mě velmi zklamal... Celkově byl příběh tak hrozně uspěchaný, ve chvíli když přišla nějaká situace, která by si zasluhovala trochu pozastavení a více hloubky, tak se od ní odešlo... Jakoby celou dobu šlo jen o ten závěrečný boj a o nic jiného. Tohle bylo dost zklamání. Ale ta animace opravdu mnohé vynahradila. A ani vlastně nechápu, pro jakou věkovou skupinu to bylo natočeno. Starším příběh nestačí... a svých dětem bych rozhodně nechtěla pouštět pohádku o tom, jak se sovičky propichujou klackama, fakt ne...

Planina v ohni (2008)

Na mě to bylo moc zdlouhavé a jak už tu jistě někdo napsal, postrádala jsem nějaký silný moment, který by mě donutil zvednout se z postele a koukat s otevřenou pusou. A na tyhle momenty měl právě tenhle film docela velký potenciál. Filmy typu "za hodinu už ani nevím, jak se jmenovaly hlavní postavy".

Ofsajd (2006)

Nemám z toho hezkej pocit..

Vlastní pravidla (2007)

Ačkoli jsem to nečekala, docela dobře jsem se bavila. Někdy bych Lindsay Lohan poslala nejradši na pranýř, ale jindy mě zase pobavila. Jane Fonda měla skvělou roli, ta by donutila si vzít mejdlo do pusy každého!

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Jedna z nejlepší divadelních inscenací, co jsem kdy měla tu čest vidět :) Bára byla naprosto famózní!! Časem se z tého divadelní hry, stala naše rodinná truhla gagů :)

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Možná to nebylo dokonalé, možná to nesedí úplně přesně do historickým pramenů, ale já jsem se bavila dobře a ráda na tenhle film vzpomínám.