• Pohádka

Dokonalá loupež (2018)

U mě dobrý, přesně to, co jsem do toho chtěla, jsem dostala. A macho Gerard mě fakt bavil 😁

K2 vlastní cestou (2020)

I když pominu to, že jako máma nikdy v životě nedokážu pochopit, co člověka, který se rozhodne mít rodinu, vede k tomu tolik riskovat, tak dokumentární hodnota tohodle filmu mi přijde téměř nulová.

Planeta Česko (2017)

Moc povedený český dokument se skvělým komentářem. Je milé vidět, že i u nás máme zajímavou přírodu.

Jiná liga (2020)

Tak po dlouhé době mě zas něco dostalo. Drama, humor, černý humor, romantika, ale nádherně se to vyhnulo všem klišé. Fakt skvělý film!

Havel (2020)

Skvělé herecké výkony, všichni mi přišli uvěřitelní a autentičtí, jen škoda, že film jako celek působí strašně ploše. Nechci prostě po takovém filmu sedět u googlu a dohledávat kupu základních souvislostí, které mi ve filmu chyběly.

Případ mrtvého nebožtíka (2020)

Dost velká šílenost, kupa černého humoru, který je bohužel dost na hraně s trapností. Ale pár povedených scének tam bylo a věřím, že herci si to natáčení museli užívat.

Zpátky do práce (2017) (seriál)

Já ten seriál fakt žeru. Trochu bizár, černý humor, ale je to skvělé!

Úsměvy smutných mužů (2018)

Velké překvapení. Nečekala jsem, že mě to tak chytne, přece jen téma mě úplně nebere a na Duška už mám trochu alergii. Ale bylo to skvělé zahrané a když vím, že je to opravdu z autorova života, má to pro mě ještě větší váhu.

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Ach jo, to jsem si zas pobrečela. Skvělé udělaný návrat Přátel, díky bohu, že neměl nikdo blbý nápad natáčet pokračování hlavních hrdinů, tohle bylo mnohem vypovídající ♥️