• Pohádka

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Nooo, nemá asi cenu řešit, že se mi u toho filmu akorát tak plašily hormony... :-D Každopádně jsem se bavila.. Ale opravdu je to film jen pro ženy, jinak ani nedoporučuju...

Marie Antoinetta (2006)

Konečně svěží a zábavný životopisný film. Tomuhle žánru moc neholduju, ale v tomhle případě jsem se opravdu bavila a ještě jsem se trochu vzdělala :-) Trochu jsem se bála kombinace historie + moderní hudba, ale musím říct, že to mě na tom filmu pobavilo nejvíc.. :-) A samozřejmě výborné kulisy, kostýmy, v rámci žánru jsem nadšená.

Hlava v oblacích (2004)

Nádherný film!! Jen škoda té lovestory, která mi přišla až trochu přehnaná, jinak bych šla s hodnocením výš :-)

Rebelka (2012)

Vskutku milé, napínavé, ale bohužel tomu chyběl takový ten šmrnc, který by dostal i dospělého diváka..

Bez kalhot (2012)

Nooo, tak doma bych to nechtěla, ale koukalo se na to docela pěkně... Škoda, že to nemělo nějakou lepší zápletku, takhle to bylo skoro o ničem..

Líbáš jako ďábel (2012)

Tak tuhle debilitu jsem si postupně musela dávkovat celé odpoledne, najednou bych to asi nezvládla. A nebýt švihlý Bohuny, tak bych šla asi ještě o hvězdičku níž...

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Asi lépe propracovaný příběh, Scrat byl opět super, ale chybělo mi trochu víc hlášek a vtípků.

Můj vysvlečenej deník (2012)

Čekala jsem nějakou hovadinu, ale tohle mě kupodivu docela bavilo. A dost se mi líbilo, jak to bylo natočený, ty animace a táák...

Méďa (2012)

Přisprostlá debilita s naprosto nevyužitým potenciálem. Většina vtipů byla opravdu mimo mísu. A ta věc s únosem, to si mohli v klidu odpustit. Zklamání převeliké.

Patrola (2012)

Když jsem viděla vyholené Jakea a tu šílenou kameru, dost mě to vyděsilo. Ale nakonec to dopadlo nad moje očekávání. Konec mě trochu zklamal, proto jednu hvězdu ubírám, ale jinak skvělé!