• Pohádka

Jump street 21 (2012)

Podle hodnocení jsem čekala jsem mnohem lepšího, ani jsem se moc nezasmála.

Smrtonosná past 3 (1995)

Zase bohužel o chloupek slabší, ale pořád je to neuvěřitelně vtipné a Bruce prostě válí!

Probudím se včera (2012)

Popravdě mě slova jako české sci-fi a česká komedie už skoro děsí, ale nakonec z toho tenhle film vyvázl ještě se ctí. Ale při jiném obsazení by scénář asi silně pokulhával, většinu filmu zachraňovaly Mádleho ksichty, i když některé vtípky byly opravdu povedené.

Kmotr (1972)

Tu jednu hvězdičku pro mě bohužel ubírá délka filmu a množství postav, chvíli jsem se dost ztrácela a chvíli dost nudila... Ale jsem zvědavá na další díly.

Nová holka (2011) (seriál)

Krásně ujetý seriál, Zooey je tak krásně střelené, o bizarní situace není nouze... Docela mi ten humor sedl :-)

Tři mušketýři (2011)

Celkově mě to moc nebavilo... Herecké obsazení bylo z části dobré, z části ne... Jsem z toho dost v rozpacích.

Magická slova: Příběh J. K. Rowlingové (2011) (TV film)

Trochu natočené ve stylu německé romantiky, pokud se jednalo o tu část, kde se J.K. zamiluje a odmiluje. Ale jinak je to velmi příjemně natočená biografie, krásné propojení reality s magickou stránkou, moc se mi líbily části, kde bylo vidět, jak získala inspiraci k některým postavám a místům v knihách.

Colombiana (2011)

Klasický námět odplaty, ale tentokrát v podání ženy, a musím uznat, že na to mě udělalo docela dojem. Zdálo se mi to promyšlené, svěží, chytré...Dobrý film!

Dům života (2001)

Obrovské klišé a s komedií, kterou to mám v popisku, to nemělo společného prakticky nic.

TACHO (2010)

Nuda, nuda, nuda... scénář o ničem, celý film debilních plků...