Trhlina (2019)

5*, prečo? Prvé 2 už len preto, že je to konečne Slovenský film na ktorý sa dá pozerať a nie je to rozprávka zo stredoveku. 1* za Maštalirové fúzy a zvyšné 2* za to, že to bolo dobré a odchádzal som z kina zmätený, že čo som vlastne videl. Ale v tom dobrom slova zmysle.Priateľky, ktorá čítala knihu som sa pár vecí musel opýtať aby som mal jasno ale vôbec to nie je ako to niektorí popisujú, že bez knihy nebudete chápať. Knihu som nečítal a v pohode som pochopil o čo ide. Asi treba len trochu rozmýšľať pri pozeraní filmu a dávať pozor. Za mňa super, určite treba vidieť. Skvelá atmosféra aj hudba.

Televízne noviny (1996) (pořad)

Asi (a bohužiaľ) jediné televízne noviny, ktoré sa ešte ako tak dajú sledovať v porovnaní s TV JOJ a STV.

Pláž 33 (2012) (pořad) odpad!

Tu snáď nie je o čom ...

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Ak už to seriálu alebo filmu nejde po dejovej stránke tak sa pozerám na tú efektovú a zhodnotím aspoň výkon hercov. Tieto dve zložky ma prinútili dať Universe 4*. Prekvapením je urečite David Blue, ktorý bol bezpochyby od začiatku môj favorit v seriáli a rola mu sadla. Prezretím určite nič nestratíte skôr si oddýchnete pri poobedňajšej kávičke pri akčnom sci-fi ak ste milovník.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Keď si spomeniem ako som sa v obchodoch nad týmto seriálom smial mám chuť si nafackovať. Je to povinnosť pre každého s obľubou sci-fi, je to droga, je tam všetko a samotná hudba je spoilerom pre tento seriál. Dovolím si dokonca povedať, že ak si to nevidel, v postate nevieš čo je úžasný seriál.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Viete ono je to takto ... u týchto programov nejde o to aby mali skvelé hodnotenie ale sledovanosť. A tú určite majú, síce v inej vrstve - ale majú. Čižme darmo budem dávať "odpad" keď tu už nejde o kvalitu ale o zárobok zo sledovanosti. Škoda ...

Obchod na korze (1965)

Keďže som z mesta kde sa film natáčal, nemôžem dať nič iné ako 5* :)

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

V mojom rebríčku zrušených seriálov, ktoré mi najviac chýbajú má FlashForward prvé miesto. Samozrejme, že tam sú chyby, samozrejme že (ako tu píšete) je veľa vecí nereálnych ale to v každom jednom filme. Inak by to bola nuda. Postavy som si obľúbil už po 3-4 epizódach najmä John Cho je skvelý. Seriál mňa osobne dokázal priklincovať k stoličke svojím príbehom, svojími výpadkami, víziami, ktoré ľudia mali, ako sa jeden diel plnili druhý nie proste to všetko je dokonalé zohráte v cca 42 minútach v jednej časti. Jediná vec, ktorá mi po čase liezla na nervy bolo ako v každom diely miimálne 3 ľudia povedali "In my flashforward..." alebo "What did you see?" ... to by som vytkol. Inak odporúčam a jednoznačne sa nebojím dať 5*