• Krátkometrážní

Nejsledovanější (2017)

):-(přitom my nejsme ještě tolik vzdálená předchozí generace,ovšem takovéhle zabavení je vskutku mimo jakoukoli zdravou/normální realitu=jejich vnitřní svět patří do jiné dimenze a vlastně ani litovat se nějakým ospravedlňujícím způsobem nedají;natož aby jim měli pomáhat psychologové, kteří jsou i na toto krátcí aneb každý strůjce svého osudu*študovaná běs a hrůza

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Tak s touhle obehranou sebrankou bych slavné Česko přestal mít rád brzo-)jen snaha o znechucení hlavního sobotního! vysílacího času

Ropní zlatokopové (2015) (pořad)

Není nutno vůbec sledovat, nýbrž si jenom představit druhý aspekt věci, který bude jistojistě "V zániku"

Pásky z Nagana (2018)

Profesiálně natočený extradokumentární sportovní tahák ve výpovědích nejen našich akterů,nýbrž i zajímavě poražených soupeřů) při kterém se určitě nejen mě šťastlivci,ale také těm-jenž tenhle příjemně okouzlující zázrak zažili aktivně a neznají ho pouze z vyprávění v době, níž se ani nechce věřit něčemu podobnému(možná fotbalové Stříbrné EURO 1996)rozplesá srdce radostí+hlavně hrdostí i po tolika letech...hold hráčský týmový duch spjatý s umem, citem pro hru všech zúčastněných/navíc při dostatečné pokoře,kdy už se z teho jednoduše neposrali,a na tu jednu z nejcennějších placek v historii kormidlovaní nejlepším trenérským stratégem, velikým p.Hlinkou prostě dosáhli.

Imagine Dragons - Whatever It Takes (2017) (hudební videoklip)

Přesně pasující songy k zulíbání)s geniálním podmanivým refrénem, jež převzala dokonce ČT television pro záběry z aktuálně probíhajících korejských olympijských her!

Robinsonův ostrov II (2018) (pořad) odpad!

Naprosto zpatvořená napodobenina originálů"za velkou louží",jako všechny dřívější pokusy s totálně nesympatickým obsazením i trapným komentováním,kde mě rozum vůbec nebere,co si dosazené nádhery chtějí jako dokazovat pro tu slaboduchou okrajovou sešlost publika,která je ještě ochotná něco takovéhle podpořit sledováním-absolutní ztráta času s vyhozenými finančními prostředky,jenž by se dali mnohokrát lépe investovat v jiných projektech.💨

Vzteklina - Epizoda 5 (2018) (epizoda)

Vysvětlí mě někdo, proč nemůže být reprízovaný díl kdykoli v týdnu na veřejnoprávní tv, když člověk prošvihne premiéru)inteligenti??!

Kauzy Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

--)on je vlastně otřesnou kauzou sám pro sebe a mě samotnému ubližuje jenom sledovat výstupy, kterými má spíše kvůli zdraví ostatních spoluobčanů řídit v domácnosti Brožovku