• Krátkometrážní

Xena (1995) (seriál)

Hodně povedená věc k oddechovému sledování, především ran rozdávajících hlavních aktérek

Ráj jídla (2007) (pořad)

Tak k ukázanému žrádýlku,kde ta neskutečná šťavnatost prostupovala obrazovkou,absolutně není co dodávat-)v tomhle nemůžete prostě jinak než Ameriku zbožňovat a opravdu je nejvkusnější+ nejluxusnější na celinkém světě,kam naše gastronomie nenahlíží ani v tom nejoptimistictějším snu především neskutečnou rozmanitostí příprav extraporcí s domácími recepturami, a skutečně směrovaným zájmem i nadšením pro vytvořené produkty...z té preciznosti jsem hotovej a závidím

Maxx - Get A Way (1994) (hudební videoklip)

Éra Masterboye-Ice Mc-DjBoba-ATB-ERoticu-Pharao-Imperia-Loftu-Maduaru-Scootera-Karmy-Stylu-Double You-MC Sara a Real McCoye-Blumchen-Klubbingmana-Basic Elementu-Haddawaye-2Brothers On The 4thFlooru-Twenty4Seven, vč.tohoto anglického DJ´s v souznění s příjemným hlasem vokálistky, později navazujícím Groove Coverage a jim podobným neměla sebemenší chybku.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

-ten podtitulek je naprosto výstižný, jelikož počínaje od zdejší části série zažívá strmý propad do film.pekel a degraduje úvodní, fantastický počin

Dr. Alban - It's My Life (1992) (hudební videoklip)

Nigerijský zubař dobývá v počáteční éře klasického dancu hudební branži-)pár slušných singlovek ještě následující léta vznikne .

E-Type - Life (2001) (hudební videoklip)

-nejen tahle záležitost, nýbrž celá tvorba tohoto švéda je protkaná většinou s NaNou Hedin neskutečnými fláky a ten,který se vyzná v pravé dancefloorové scéně zkraje devadesátých let ví moc dobře, o čem mluvím/škoda jenom, že doba ustoupila jiným, nicméně v 💘 ji budu mít napořád, ikdyž už teď jest víceméně opomíjená!more extrasingles"Set The World On Fire+This Is The Way+Hold Your Horses+Angels Crying+Back In The Loop+Here I Go Again+True Believer+Paradise"

Hitparáda 60. let (2008) (hudební videoklip)

V závěsu se 70.léty naprostá klasa i zlatý poklad nejen české žánrové hudební tvorby, jež už nebude překonán.