• Krátkometrážní

Arash feat. AySel - Always (2009) (hudební videoklip)

Excelentní, chytlavá a doplňující se věcička s přenádhernou zpěvačkou

Karanténa (2008)

Proč jenom tu hysterickou aktérku neodpravili na začátku, aby dále nekazila dojem...a jak už to tak bývá nepsaným pravidlem-Original(v tomto případě španělský s podstatně výstižnějším názvem)je úrovní málokdy dorovnán, natož pokořen.

Mimic (1997)

Naprostá špica v oboru; s bravurním námětem i sympatickým obsazením,kterou bych se nebál vůbec nazvat Carpenterovskou klasikou, což ovšem kazí pocit z ostatních pokračování, jež neměli ani omylem v takovém provedení vzniknout!

Show Bennyho Hilla (1969) (seriál)

Čtvrtstoletí nás už sice jeho úsměv šibalský neobhospodařuje, ovšem na vyloženě geniální počiny-navíc v té době poměrně odvážné, v nejrůzněji podaných scénkách a především groteskách se stálými kumpány vzpomínám(ještě z porevoluční Polské Tv)hrozně rád!!!A velice mile jsem se bavil i nedávno z náhodně objevených Dvd v doprodeji;jenom nechápu, proč takovýhle vysoce inteligentní humor, alespoň čas od času, nevysílá jakákoli z těch mrtě všemožných stanic, ládujících ubohoučkou novátorskou produkci podobného ražení.

Únik nebo smrt (2015) (pořad)

Prezentována amatérsky působící náhražka s minimem publika!?

Ross Kemp - extrémní svět (2011) (seriál)

Tvrdě nastíněná realita s dojemnými výpověďmi rodinných příslušníků po nevinných obětech nesmyslných zvěrstev.

Omega Doom (1996)

Ha,ha-celé se odehrává na dvoře s přilehlou halou skupiny cikánů