Elephants Dream (2006) odpad!

Fakt NUDA! Měl jsem fakt co dělat abych těch necelých 10 minut zvládl! Bez příběhu, bez emocí, pohyby postav jsou hrozné, zvuky otřesné. V polovině už mě to nekonečné volání "Emo, emo, emo..." vážně štvalo. Je tam pár dobrých nápadů, ale ty jsou naprosto nevyužity. A že je to nekomerční? No a co? Radši se podívám na komerční věc, která má nějaký děj. Blender mi navíc k srdci nikdy nepřirostl. I když jsemv něm chvíli dělal.

Neviditelná manželka (2002)

Tak tento film mě opravdu překvapil. Při koukání jsem dostal asi 10x víc než jsem čekal. Úvodní geniální hudbu vystřídá geniální úvod filmu. Geniální je vpodstatě celý film a závěr s vynikající pointou to potvrzuje. Je jen málo filmů, kterým nemám co vytknout a tento mezi ně bezpochyby patří. Jediné co jsem možná tak trochu nepochopil je vztah mezi dvěmi hlavními postavami, který se postupem filmu vybarvuje, ale nakonec můžu jen spekulovat. Těm co se líbí filmy jako Butterfly Effect vřele doporučuju!!! U mě 100%

Volání o pomoc (2007)

Nemyslete si, že dávám 5 hvězdiček. Těch dostal tenhle film těsně před závěrečnýma titulkama. V momentě, kdy začala hrát píseň Love, Reign Over Me v podání Pearl Jam, zvedám hodnocení na hvězdiček 6!!! Ne tenhle film není dokonalý ve všech směrech, ale je dokonalý ve své upřímnosti. V jedné chvíli mi doslova vyhrkly slzy do očí. Musím přiznat, že jsem se celkem bál na tenhle film podívat, čekal jsem celkem nudný rodinný film. Tohle jsem opravdu nečekal... Skvost mezi filmy!!!

Dětská hra 3 (1991)

Tohle rozhodně není špatné pokračování, opět jsem u některých scén jakoby "cítil bolest" (nevím čím to je, neboť se mi to nestává u jiných, byť krvavějších a drsnějších horrorů). Scéna jak popelář zůstane v drtiči je perfektní!!!! Dávám 3 a čtvrtl!!!

Dětská hra 2 (1990)

Oproti prvnímu dílu je Chucky o něco slušnější (bohužel) ale spíše jen na počátku filmu, andy už nepadá tak často jako v jedničce, ale přesto se zdá, že se ještě chodit nenaučil:-D Celkově je děj slabší než v prvním díle, ale závěr se naopak povedl o mnoho lépe. Tak opět dávám ****.

Dětská hra (1988)

Tak na tenhle film jsem se dlouho těšil, poprvé jsem ho viděl někdy jako malý kluk a nepamatoval jsem si téměř nic. Když jsem na něj koukal dnes, tak nemůžu dát míň než 4 hvězdy. Scény nejsou sice nijak extrémě drastické, ale musím říct, že "bolí" více než v jiných horrorech. Líbilo se mi to:-) Škoda toho zbytečně protahovaného závěru....

Spider-Man 3 (2007)

Tak tohle pro mě bylo opravdu zklamáním. Začátek sice ukazuje, že se máme na co těšit, opak je pravdou. Od druhé třetiny je celý příběh neskutečně zdlouhavý a nudný. Malinko to ještě zachraňuje akční scéna na konci, ale celkově nemůžu dát ani ty 3 hvězdičky. Proč jen tvůrci lépe nevyužili tak skvěle vytvořené záporňáky a místi toho tam dali tak přiblblé scény toho jak si Parker hraje na tvrďáka? FAKT NUDA A TRAPAS!!!