• Rodinný

Hlava nehlava (2006)

Život není jenom zajímavý, ale je i o hovnech. Nebýt těch pár hoven, tak film hodnotím jako sračku. Paradoxně. Chlapeček seroucí na koberec vedle vánočního stromku či rozjímání nad záchodovou mísou o hovnu. Věřte mi, že to nikde jinde neuvidíte. Už jste viděli zdechlou kočku, která se rozhodla inkarnovat do guláše? Přesto je to celkově velká nuda. Škoda, že se celý film neubíral tímto směrem. Mohl u mě dopadnout na výbornou.

Noc hrůzy (1986) odpad!

Kristova noho, na to se vážně nedá dívat. Měl jsem pocit, že jsem na nějakém divadelním představení. Na divadlo já nejsem stavěný. Příšerný biják.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Nebýt vtipných hlášek a bandě vánočních perníčků, bylo by to o jednu hvězdu horší.

Spratci na zabití (2011)

"To nejsou děcka, ale liliputáni. Tý dámě je osmačtyřicet. Její děcka mají děcka." "Ahoj. Už jsem babi." . . . To mě odrovnalo.

The Christmas Secret (2014) (TV film)

Vánoční tajemství nebylo natočeno s vyšší ambicí než být řadovým Hallmarkovým filmem. Nepravděpodobných náhod tam je jak nasráno, což degraduje celý film. Kdybych byl Christine a dělo se to v mém skutečném životě, tak bych byl přesvědčený o tom, že Jason je nějaký magor, co mě pronásleduje. Vánoční atmosféra téměř nulová. Měl jsem pocit, jako když se někdo rozhodne slavit Vánoce v létě.

Psí poslání (2017)

Druhý nejsmutnější film, co jsem kdy viděl.

Táta je doma (2015)

Pitomoučká komedie pro pitomoučké nevlastní fotry.

Táta z billboardu (1998)

Stupidní, nudné a místy nechutné. Takhle si Alan Metter představuje rodinnou romantickou komedii? Ten malý kudrnatý blonďák vypadá jako buzík. Sem se to vážně nehodí. Některé další figury se zde ocitly omylem.