Bodyguard (2018) (seriál)

Neskutecne napinane od zacatku az do konce! Super!

Terapie láskou (2012)

Terapie láskou, to je jeden z těch filmů, kdy člověk sedí v kině (do tohohle popisu se asi spíš dokážou vcítit ženský) a tiše lituje toho, že si nevzal voděodolnou řasenku. Parádní, vtipná, svěží a dojemná lovestory! A Jennifer Lawrence je naprosto úžasná. Oscara si za roli Tiffany stoprocentně zaslouží. Very well done! /100 %/

Sinister (2012)

Už dlouho jsem se na horor nedívala jen s jednim, a navíc tak ze 70 % přivřenym, okem. Mám asi náběh na infarkt. Od kruhu první opravdu povedenej horor podle mého gusta. Uff. /hodnocení 100 %/

Srdce k pronajmutí (1997) (TV film)

Tenhle film už tak nějak patří k Vánocům. Není to vrcholné umělecké dílo, ale je to moc milá podívaná a letos jsem se k němu ráda vrátila už po několikáté. U vánočního filmu vlastně nic moc jiného nehledám. :)

Zatímco spíš (2011)

Španělské kinematografii začínám v poslední době dost přicházet na chuť. A to obzvláště, co se hororů a thrillerů týče. Zatímco spíš je chladný náhled do duše chorého domovníka. Zajímavá a mrazivá podívaná až do úplného konce-nekonce. /80%/

Nedotknutelní (2011)

Krásný zážitek! Příběh, který oslavuje sílu přátelství. Ani po velké tragédii život nekončí, když má člověk po boku přítele jako je Driss. A ani poté, co vás odepíše celá vaše rodina, nemusíte skončit na pokraji společnosti, když potkáte někoho tak inspirativního jako je Philipp. Jeden z těch hlubokých a zároveň zábavných filmů s nesmrtelnou tématikou, který se mi z paměti jen tak nevymaže a na který se ráda budu koukat zas a znovu.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Překrásná, dojemná podívaná a pohlazení po duši pro filmové fanoušky. Rozhodně doporučuji zhlédnout v kině ve 3D.

Epizody (2011) (seriál)

Tenhle seriál mě jedním slovem baví! Kombinace britského humoru a Joeyho z Přátel je úžasně osvěžující. Doufám, že se co nejdřív dočkáme další řady.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Můj vztah s tímhle seriálem začal tak nevinně! Po shlédnutí pilotního dílů jsem si říkala: "Je to kvalitní podívaná, ale ne tak úplně můj šálek kávy." Postupem času mě ale Once upon a time začalo brát čím dál tím víc. A už delší dobu to není jen vycpávka prázdného místa po Dexterovi a Game of Thrones. Za celým konceptem Once Upon a Time stojí parádní, osvěžující nápad! Je to napínavé, zábavné, dojemné a já se těším jak malá na každou novou kapitolu této mrazivé pohádkové knihy.