Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Strašně dlouho Lycanům tvalo, než se osvobodili. Mohlo v tom být víc akce a míň keců.

Klub sráčů (2000) odpad!

Něco tak nechutně debilního jsem už dlouho neviděl a už nikdy neuvidím, protože to bylo poprvé a naposled, co jsem si to pustil.

Lucky Luke (1991)

Nejlepší herec z celého filmu byl podle mě Jolly Jumper.

Jeskyně (2005)

Tak na tohle se už podruhé nepodívám. V tom filmu je tolik nebetyčných pičovin jako třeba chlápek nabodnutý na jakési krápníky na stropu, mikroorganismus předělávající lidskou DNA, až se divím, že ten film vůbec vznikl. U hororu by se měl člověk trochu bát, ale u těch bizardních situací, jak tam ti lidi umírali, jsem se až smál jak to bylo trapné. Zajímavé téma na zpracování, ale hrozně provedené.

Divoké vlny (2007)

Pro mě příjemné překapení. Zajímavý nápad nechat tučňáky surfovat na tropickém ostrově a ještě to natočit jako dokument. Mělo to sice předvídatelný děj, ale mi to výjimečně nevadilo.

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

Nebyla to až taková blbost jako první díl, ale to se to neobejde bez bez nějakých stupidních příšer? V jedničce obživlé kamenné sochy, tady prozměnu slepé potvory, co vylézaly ze stromů????? Proboha!!!!! Bez takových hovadin by to možná bylo lepší.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Žádná sláva, ale u některých fórků jsem se docela pobavil.

K-9: Soukromý detektiv (2002)

Už to není, co to bývalo. Nicméně i na stará kolena oba dokážou vyvádět jako v prvním dílu.

Wanted (2008)

Až na vybuchující krysy a ustřelená muší křídla se na to docela dalo koukat.