Podraz (1973)

Tak tomu říkám "Pořádně s někým vyjebat", jen jim to mohlo trvat kratší dobu.

Lovci dinosaurů (2005)

Co to sakra mělo být? Tak na tenhle zážitek chci co nejdříve zapomenout. Tolik pičovin v jednom filmu se jen tak nevidí.

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

U mě má tenhle film prostě smůlu, že jsem to už kdysi viděl v divadle. A tam to bylo o 100% vtipnější a postavy byly mnohem lépe zahrané. Prostě jsem se u toho filmu nudil.

Roboti (2005)

Má to sice jenom hodinku a půl, ale i tak mi to přišlo strašně dlouhé. Děti si tenhle animák určitě užijou, ale dospělí se u toho moc nepobaví.

Poslední legie (2007)

Kdyby tomu filmu přiklepli vyšší rozpočet, tak by to možná někdo jiný, s jinými herci, kteří umí hrát, možná i s lepším scénářem, natočil o hodně lépe. Takhle to byla bída a utrpení.

Miluj mě, prosím (2004)

Jak já jsem mu přál, aby už ji konečně našel... Ale to ne. Musela tam být zamilovaná sobecká kamarádka, která se jim to za každou cenu snažila překazit a chtěla si ho nechat pro sebe. Svině jedna, takhle jim ničit život. Obzvlášť konec na letišti je nezapomenutený s doprovodem Coldplay.

Království (2007)

Peter Berg natočil výborný thriller zabývající se v současnosti největší problematikou a hrozbou. Jen ta kamera se pořád nemusela houpat jako by ji držel ožralý kameraman.

Tohle je Sparta! (2008)

Udělal bych lépe, kdybychsi to vůbec nepustil.

Cesta bojovníka (2007)

Těšil jsem se na akcí nabitý film a ono nic moc. Sere mě, že bylo až moc dobře předvídatelné, jak hlavní hrdina zabije každého z těch parchantů.

Doom (2005)

Taková slavná hra si nazaslouží takhle ubohý film.