Eso es (1982)

Belmondo si dokáže dělat srandu snad úplně ze všech a všeho. Tolik povedených vtípků v jednom filmu se vidí málokdy. Tvůrci dnešních "komedií" by si z filmů, jako je tenhle, měli vzít příklad.

Zelené peklo (2003)

Je to celé moc zamotané a zmatené. V tom aby se blbý vyznal.

Divočáci (2007)

Nenadchne, nenudí.......prostě pohodová pánská jízda.

Spider-Man (2002)

Jediná věc, co mě na tom sere je fakt, že Peter Parker je prostě zamindrákovaný blbeček neustále řešící své osobní problémy.

Kostka (1997)

Óooo...jak dokonale kruté. Mohlo jich ale v těch pastích zemřít mnohem víc, aby se nemuseli na konci trapně povraždit mezi sebou. Konec to prostě celé zkurvil.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Těžko říct, jestli je lepší první nebo druhý díl. Ony jsou oba luxusní. Ale jelikož mám raději Ramba než Top Gun, tak u mě vítězí právě tento. Pro mě nejlepší parodie všech dob. Ale hlavně: Dejte do banky hašiš! (viz akční scéna na lodi).

K-9, můj přítel se studeným čumákem (1989)

Kam se hrabe komisař Rex. Jerry Lee je prostě superpes. Sice nadělal Dooleymu hodně problémů, ale byla otázka času než se ti dva dají dohromady, a navíc mu hodněkrát zachránil kůži. Pro mě výborná akční komedie.

Rychle a zběsile (2001)

Nádherné holky, nadupané auta. Složitý příběh bych v tom nehledal. Prostě jsem se nechal unášet rychlou akční jízdou. Má to ale jedno velké mínus: Michelle Rodriguez je prostě děsná. Ona ten ksicht má snad z kamene. Pořád ten stejný nasraný výraz ať se děje cokoliv.

Král Škorpión (2002)

Na škodu u tohohle filmu je, že už na začátku víte, že se The Rock na koci příběhu stane králem, tudíž , že toho zmetka musí zabít.

Vikingové (1999)

Chtěl bych vědět, který idiot překládal název filmu do češtiny. Viděl jsem tenhle film už poněkolikáté a vždycky ho s chutí dokoukám až do konce. Banderasovi ta role sedla jako ulitá. Hlavně, když na začátku hrál pitomého pisálka a vzdělance a na konci z něho byl nemilosrdný zabiják. Nelezlo mi sice do hlavy proč by tak obrovská armáda vzdala boj jenom proto, že jim zabili "matku" a velitele, ale s tím si více hlavu lámat nehodlám. Jedno obrovské mínus jsem si ale našel. Sice bylo ve filmu řečeno, že ti zmetci utočí pouze za mlhy a tudíž ve tmě, ale i tak toho z těch soubojů mohlo být viděl podstatně více - vypadalo to místy hodně zmateně a chaoticky.