Moje krásná čarodějka (2005)

Nicole se mi jako naivní hloupá čarodějka velice líbila. Ovšem Ferrell byl úplně děsný a téměř každou scénu přehrával. Ale jinak je to pohodová oddechová záležitost.

Transformers (2007)

Michael Bay mě asi nikdy nezklame. Jen těch soubojů tam mohlo být trochu víc. A Optimus Prime nemusel od Megatrona dostat tolik na prdel.

Nepřítel státu (1998)

Pro mě asi nejlepší akční thriller. Od začátku do konce dokonalá jízda. Je to stejně bordel, že může technika ve špatných rukou slušnému člověku do puntíku zničit život.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Will Smith v tomhle snímku dokazuje, že dokáže utáhnout jakýkoli film. I třeba pro něho méně obvyklou romantickou komedii. Ale proč ne. Byla docela sranda sledovat, jak z nemožných a nemotorných chlapků dělá dokonalé partnery....škoda, že film na konci začíná pokulhávat a ztrácet dech. I tak jsem se ale výborně bavil!

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Tak tomu říkám "pořádná dávačka". Škoda těch politických hovadin ze Sparty. Nebýt tam, tak se chlapi mohli řezat o pár minut déle.

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Proč proboha takovéhle filmy točí??? V prvním dílu ti hadi vypadali alespoň trochu reálně, ale co měly kurva znamenat tyhle digitální potvory??? Víc se k tomu asi nemá cenu vyjadřovat a už vůbec namá cenu se na to znovu dívat.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

John Rambo se nám na stará kolena pěkně nasral a likvidoval Barmské vojáky jako zamlada. Jediné, co bych snad tomuhle filmu vytkl je, že některé scény byly vyobrazeny až zbytečně reálně a krutě(tím myslím všude poletující končetiny a jiné části lidských těl). Pro lidi se slabším žaludkem to rozhodně není.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Už to není tak dobré jako první díl, ale pořád jde o nadprůměr mezi animáky.

Tahle země není pro starý (2007)

Konečně film od Coenů, který mě opravdu bavil. Javier Bardem si toho Oscara zasloužil, protože z něj v roli zabijáka šel opravdu strach. Jo, když chce člověk ukrást velký obnos peněz pocházející z drog, musí počítat s tím, že dříve či později si ho ta jedna vystřelená kulka najde. Našla...a ne jedna.

Muži v černém (1997)

Už ani nespočítám kolikrát jsem Muže v černém viděl, ale jedno vím jistě a to fakt, že se u toho stále skvěle bavím...