My dva a křen (2006)

Komedie o tom, jak bezstarostný zevlák způsobující jen samé problémy k rozumu přišel. Pohodovka na víkendové odpoledne.

Barbar Conan (1982)

Lépe zfilmovaný příběh o pomstě jsem nikdy neviděl. Basil k tomu natočil soundtrack tak geniální, že snad na světě ani lepší není a pravděpodobně v budoucnu ani nebude.

Total Recall (1990)

Tomu říkám sci-fi se vším všudy. Kolik ovšem musel Arnie zabít parchantů, aby dal Marsu atmosféru, je až zarážející. No nesral se s tím synek.

Protiúder (2002)

No tak se nám hasič nasral a pomstil se za vyvraždění rodiny, mimochodem přitom zachránil spousty životů a dostane nejvyšší civilní vyznamenání....hezká pohádka. Ale na druhou stranu se na to nedívalo špatně. Děj docela svižně ubíhal a tak nějak jsem se u toho v rámci mezí i bavil.

Ghost Rider (2007)

Opět podprůměrný film s Nicholasem Cagem. Ještě pár takových a s kariérou se může rozloučit.

Next (2007)

Nejvíc se mi asi líbilo, jak rafinovaně na začátku Cage opustil casino. Místy tam ještě bylo pár zajímavých momentů, ale to je tak všechno.

Rituál (2006)

Nuda, Cage furt něco bezhlavě hledá, furt se těch bab na něco vyptává, ale že to byly svině takhle ho na konci filmu upálit. No, strkal prsty, kam neměl.

Pták na drátě (1990)

Dal bych tomu i vyšší hodnocení, ale to by Goldie Hawn nesměla pořád tak nesnesitelně ječet.

Hudson Hawk (1991)

Tak na tenhle film bych se mohl dívat pořád dokola. Přesně v takových rolích zbožňuju Bruce Willise. Všechno zvládá s grácií a vtípky mu vylétají z huby jeden za druhým, ať se děje cokoliv. Jediné mínus je na můj vkus až moc šílené duo záporáků....

Pátý element (1997)

Originálně pojaté sci-fi. Tak nějak mi přijde, že Gary Oldman = záporná (většinou velmi dobře zahraná) role. Akorát Chris Tucker jako úplný idiot tam podle mě byl tak trošku navíc. Skvělá oddechovka, na nic si nehrající vždycky potěší. I po letech.