Jen počkej...! (1969) (seriál)

кролика и волка :D :D

Hrdinové (2006) (seriál)

Jednoducho filmy a seriály o superhrdinoch sú moje. Každá séria stojí za pozeranie. Super efekty. Odjakživa som mal rád sci-fi a tak som tento seriál nemohol vynechať.

Jsem číslo čtyři (2011)

Tento film je určený pre všetkých, ktorí majú radi špeciálne efekty, dramatické prvky ale aj riadnu akciu. Alex Pettyfer, (ktorý sa núspešne uchádzal o rolu vo filme Eragon) podal slušný herecký výkon, s ktorým som bol spokojný. Avšak nebol využitý herecký potenciál Timothyho Olyphanta, ktorý si vo filme dlho nezahral. A takto vyzerá boj so škaredými plešatými mimozemšťanmi.

Casino Royale (2006)

Casino Royale ukazuje začiatok kariéry agenta James Bonda. Táto Bondovka je celkom iná ako predhádzajúce časti. Skvelé kaskadárske kúsky v podaní samotného Daniela Craiga. Aj keď sa väčšina filmu odohráva pri pokerovom stolíku....je tam aj tak dosť akcie. Skvelý záver na ktorý nadviazuje aj pokračovanie Quantum of Solace. Jednoducho super.

Forrest Gump (1994)

6 Oscarov....to hovorí za všetko. Najlepší herec Tom Hanks. :)

Jackass 2 (2006)

Super zábava....ale na to som si už pri Jackasse zvykol...jednoducho super scénu strieda ešte lepšia..veľa bolesti a nadávok..to je ono!

Smallville (2001) (seriál)

Na flimoch o Superhrdinoch som bol vždy trochu závislý ..a tak som nemohol vynechať žiadnu časť.....avšak niektoré časti sa na seba dosť podobali. Samozrejme Erica Durance najlepšia Lois Lane vôbec :D

Dům voskových figurín (2005)

Bol som taký spokojný....ako len može byť fanúšik hororov ....proste buranský horor

Teror ve vlaku (2002)

Proste Žán Klód Ja Vam Dám.. ale aspoň a drží stále vo forme, narozdiel od takého Stevena Seagala, ktorý by dnes už svojich protivníkov zbil aj pupkom.

Zkrocená hora (2005)

3 krát Oscar : najlepšia réžia, najlepšia hudba a najlepší scenár...Netradičný film so zaujímavým príbehom.