Vlčí mládě (2011) (seriál)

Má to všetko : akciu, romantiku, humor. Proste super...a tie Stilesove vtípky a hlášky .

Šéfka (2011) (pořad)

Aspoň, že tam bol Zoly, ..lebo keď ja roprávam tak ty ma neprerúšaj!!

Děsnej doják (2006)

Oproti Scary movie slabý odvar. Našla sa asi jedná chviľa, keď som sa zasmial a nebolo to na tej nechutnej mačke.

Sucker Punch (2011)

Hoci som sa párkrát stratil v deji, nakoniec som sa našiel. Akčná fantasy so skvelými efektami medzi realitou a fantáziou.

Neznámý (2011)

Po vyníkajúcom výkone Liama Neesona vo filme 96 hodín som si nemohol nechať tento film ujsť. Znovu ukázal, že vie zahrať drsného chlapa. Napínavý film s nečakaným zvratom Vás jednoducho vtiahne do deja.

Vraždící buldozer (2009) odpad!

...ďalší vraždiaci stroj... Výťah smrti sa ešte dal ..no toto...

Judge Hatchett (2000) (pořad) odpad!

Nie vďaka....radšej súdna sieň !

Kameňák 2 (2004)

"To vypiješ sem řekla a neser mě už ":D:D :D

Ghost Rider (2007)

Prvýraz som sa stretol s týmto filmom, keď som zazrel obrázok v jednom časopise. Písalo sa tam : Príbeh o diabolskom jazdcovi sa dostane do kín...a bude to asi dosť drsné. Hoci nepredčil moje očakávania stále sa na to dalo pozerať a hlavne na Evu Mendez. Neviem ako vy..ale ja sa teším na pokračovanie.

Machři (2010)

Partia hercov, ktorí majú ten správny zmysel pre humor a film je na svete. Celkom ma tento film bavil..nehovoriac o 2 dcérach Roba Schneidera. Aspoň už viem, ako to vyzerá keď to niekto pustí do bazénu. Tento film poukazuje tiež na to, že aj v dnešnom svete sa dá zabaviť aj bez počítačovej techniky a že to najdôležitejšie nieje práca ale rodina :D