Mechanik zabiják (2011)

Priemerná Stathamovka s dobrou reálnou akciou a koncom, ktorý je jasný už od začiatku.

Vlci (2006)

Rhona Mitra je asi to, čo ma zaujalo na filme najviac. Zas vlkolaci, na ktorích sa nedá pozerať a ide z nich skôr smiech ako strach. Prečo sa už režiséri nedokážu zhodnúť na tom, ako by mali vyerať. Mohli by si napríklad brať príklad z Van Helsinga. Inak dej nebol ničím okrem Rhony zaujímavý.

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Dobro (Mike Stokes) zasa vyhrá nad zlom (Justin Epstein). Aj keď Michael Jai White nepokračuje v učení tam kde Djimon Hounsou skončil...stále to má niečo do seba. Hoci tu chýbala romantika, bola tu erotika, romantiku slušne nahradili fighty a dokonca som sa niečomu aj priučil. Soundtracky sa síce porovnávať s jednotkou nedajú ale potešili ma For The Taking a Pre-Fight Hype. Jednoducho...pre pasívneho nadšenca bojových umení to bol filmový zážitok .

Californication (2007) (seriál)

Toto je presne žáner, ktorý mi tera chýbal. Super hlášky a David Duchovny ako ho nepoznáme.

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

Aká to je teraz séria?..5??..veď to nieje Harry Potter..a tie herecké výkony...Hnus!

Těžko ho zabít (1990)

To je jeden z filmov, v ktorých Steven ukázal, že vie hrať. Teraz však svojich protivníkov môže zbiť aj pupkom ;)

Panelák (2008) (seriál)

Keby nebolo Jančovcov tak o to ani nezakopnem . A nechápem akú úlohu tam zohráva Božidara Turzonovová.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Odrbáva....ale je sranda sa na to pozerať . Hlavne na reakcie divákov.

Machete (2010)

To bolo asi prvýkrát....čo som videl Stevena Seagala zomrieť :D

Zrození Planety opic (2011)

Nedá sa povedať, žeby to bolo prekvapenie. Vedel som že to bude výborný film...už aj podľa traileru bolo vidieť, že sa je načo tešiť. Rupert Wyatt dokázal husársky kúsok, posnažil sa a výsledok je vynikajúci. Dlho som nevidel niečo také úžasné po všetkých stránkach. A nezabúdajme Ceaser is home!...dúfam, že takýchto vynikajúcich filmov bude viac.