Avengers: Age of Ultron (2015)

Že slabšie ako prvý diel? Pche.....Z kina som odchádzal nadmieru spokojný :) 5*

Interstellar (2014)

Videné v kine 100%. Jednoducho zážitok! A nechýbala slza :)

Doupě (2014)

Remake pôvodného Okrsku 13 síce neprinieslo veľa nového, ale aspoň som si osviežil pamäť a spomenul na pôvodný film. Malá zmena mien a jedného herca a film je na svete. Už len kvôli Paulovi som si to pozrel..škoda že to bol jeho rozlúčkový film :/. Avšak zámena Leitovej/Linovej sestry za jeho ex/aktuálnu priateľku potešila :D Inak parkour nesklamal a dalo sa na to aj celkom pozerať.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Super , suepr a ešte raz super ! Nathan a Rudy úplnej najlepší a hlášky nevhodné pred 22:00 :) Avšak 4. séria pre mňa najslabšia :/..ale aj tak 5*

Pot a krev (2013)

Tu je dôkaz prečo je Mark Wahblberg pán herec ! Neviem, či som si mal vziať z tohto filmu ponaučenie ale stále mi v hlave znie ten zvuk, keď Dwayne pleskol po tom umelom zadku :D!

Rychle a zběsile 6 (2013)

Mia, you better hide your baby oil. I am just playing. You better hide that big ass forhead :D :D :D Drobné výmeny názorov medzi Tyresem a Dwaynom ma zabíjali.

Muž z oceli (2013)

A DOPEKLA ! - povedal som si, keď som sa dozvedel, že sa bude točiť nový Superman. A DOPEKLA !! - povedal som si , keď som videl trailer. A DOPEKLA !!!!! - povedal som si , keď som videl celý film. Dlho som sa tak naplno nevenoval filmu. A výsledkom práce Zacky Snydera je legen...počkajte si na to...dárny film!

Immortalitas (2012) odpad!

Myslím si, že úplne zbytočný film..Slováci by mali ostať pri rodinných filmoch...SCI-FI proste nieje pre nás...a efekty..hrôza :(

Útok na věžák (2011)

Pohodové sci-fi s možno trochu rasistickými hláškami ako: "Je černejší jako múj bráchanec" :D "Nič černejšího sem v živote nevidel" . "Musíme je pochytat!...uklidni se to nejsou pokémoni" :DD. Inak hlavná postava dosť výzorovo pripomína Danzela Washingtona. Slušné príšerky s cool zubami sú tiež v pohode. Nech žijú mimozemšťania!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Klop Klop Klop Penny ! Klop Klop Klop Penny ! Klop Klop Klop Penny ! :DD